Tematy do rozmowy z dziewczyną

Dostaje sporo różnych e-maili od Was.. wśród nich często przewija się „Podaj jakieś tematy do rozmowy z dziewczyną„. Niestety odpowiedź na to nie jest taka oczywista… Nawet jak Ci podam jakieś tematy to i tak NIC to nie pomoże.  Wyjaśniam to dokładnie w tym video:

 

 

Transkrypcja VIDEO (Jeśli oglądasz wideo – to nie czytaj tego 😉 )

tematy do rozmowy z dziewczyną

Cześć ,

Powodem nagrania tego video jest e-mail który ostatnio wylądował u mnie w skrzynce. Prowadzę listę z poradami na temat relacji damsko-męskich i pewien jej czytelnik napisał do mnie wczoraj pytanie:
„jak zapobiec niezręcznej ciszy i o czym rozmawiać ??”

Jak widzisz nie ma tu ani witam, ani cześć, nie podpisał się, nie ma nawet pocałuj mnie w dupę. No ale to drugorzędna sprawa… Takich e-maili na temat „o czym rozmawiać” oraz „jak zapobiec niezręcznej ciszy”  dostaje bardzo wiele.

Gdy ktoś mi takie pytania zadaje to niestety od razu wiem, że ta osoba NIE MA POJĘCIA jak to się robi z kobietami. Taki ktoś nie rozumie w ogóle jak działają relacje damsko-męskie. Bo tu nigdy nie chodzi o temat rozmowy. To nie ma znaczenia. Oczywiście są trochę lepsze tematy i trochę gorsze, ale to zupełnie drugorzędna sprawa.

Mi też kiedyś na początku trudno było w to uwierzyć, ale tak właśnie jest.

Zobacz 2 słowa: „Jesteś piękna”

Możesz powiedzieć to tak  (przytakująco)„jesteś piękna” , albo tak (przecząco) „Jesteś piękna?” Tekst był ten sam. Dwa te same słowa. Znaczenie? PRZECIWNE.

Możesz to jeszcze powiedzieć na 10 innych sposobów i za każdym razem te słowa będą miały inny wydźwięk i skutek. Możesz np. powiedzieć „Jesteś piękna”, gdy będziesz delikatnie gładził opuszkami swoich palców jej kark i wtedy być może ona nawet dostanie przyjemnych lekkich dreszczy. A możesz powiedzieć to nieśmiało, ze spuszczoną głową i słabym Gosem: „Jesteś piękna” – wtedy ona sobie pomyśli „O nie kolejny frajer, który się we mnie zakochał i teraz nie da mi teraz spokoju”

Widzisz słowa te sama – a efekt i wywoływane w kobiecie emocje, zupełnie różne.

Jeśli chcesz zdobyć kobietę, zainteresować ją i wydać się pociągającym,  to nie masz z nią rozmawiać. Masz z nią flirtować. Różnica jest zasadnicza. Rozmowa to jakieś tam  bla bal bal na logicznym poziomie. Bez znaczenia. Flirt to natomiast również gadka szmatka na logicznym poziomie, ale pod spodem grubą rurą lecą emocje i seksualna komunikacja.

 

I właśnie chodzi o tą różnicę w podświadomej komunikacji chodzi.

Podczas pewnego badania na uniwersytecie w Kalifornii wyszło, że same słowa to tylko 7% komunikacji… Czyli prawie nieistotna cześć. Znacznie większe znaczenie ma ton i barwa głosu – 38%. Oraz przekaz czysto niewerbalny: gesty, mimika, mowa ciała – AŻ 55%. Gdy rozmawiasz z kobietą, znacznie istotniejsze jest to jakim tonem głosu mówisz czy jak na nią patrzysz. Inny efekt uzyskasz, gdy będziesz patrzył jej w oczy i się zawadiacko uśmiechał, inny efekt wyjdzie gdy mówiąc będziesz patrzył na jej piersi, a jeszcze inny gdy wlepisz wzrok w podłogę.

Aby nauczyć się flirtować, musisz właśnie opanować te drobne, ale bardzo istotne szczegóły.

 

Niezręczna Cisza

Przejdźmy może teraz do drugiej części pytania z tego e-maila. Do tak zwanej „niezręcznej” ciszy.

I zgadnij co.. cisza jak cisza.. ona jest normalna. Wcale nie żadna tam niezręczna. ,Ew. niezręcznie to Ty się czujesz gdy ona zapada.  I zgadnij co? Jeśli siedząc w ciszy, przy kobiecie, którą chcesz poderwać czujesz się niezręcznie, to prawdopodobnie nigdy nie uda Ci się jej zdobyć.

Dobre dopasowanie do drugiej osoby właśnie poznaje się po tym, czy dobrze Ci się z nią przebywa nawet gdy tylko siedzicie i nic nie mówicie.

A gdy zaczynasz się w takiej ciszy denerwować, to tak jakbyś mówił dziewczynie „Nie nadaje się na twojego chłopaka. Nie jestem z twojej ligi”. Taki to ma podświadomy wydźwięk.

 

Poza tym  to co wtedy czujesz i co wydaje Ci się niezręcznością, to tak naprawdę jest… napięcie seksualne.

Mężczyzna i kobieta to dwa skrajne bieguny. Między płciami zupełnie naturalnie wydziela się pewnego rodzaju energia.

Czuć to dobrze gdy znajdziesz się sam na sam z jakąś nawet nie znajomą kobietą w pomieszczeniu, które wymusza bliskość. Np. w ciasnej windzie.

Na pewno miałeś tak wiele razy, ze wchodziłeś do windy z jakąś kobieta. Byliście tam tylko we dwoje. Ona wzrok w jedną strone, ty w drugą – broń Boże aby na siebie nie patrzeć.. ale i tak czuć że powietrze robi się trochę cięższe.

To jest właśnie pewnego rodzaju napięcie seksualne.

Gdy chcesz dobrze flirtować, musie się nauczyć wytwarzać i znosić takie napięcie w rozmowie.  Ty je wytwarzasz i podkręcasz do punktu, gdy kobieta nie może już tego wytrzymać i aby je rozładować zaczyna się śmiać.  To jeden z najlepszych sposobów budowania swojej atrakcyjności w jej oczach.

Jak widzisz odpowiedź na to pytanie, dla sporej liczby osób jest dość zaskakująca. W tym wideo tak naprawdę tylko delikatnie poskrobaliśmy po powierzchni. Sprawa jest o wiele głębsza.

Tu nie chodzi o to aby nauczyć się paru teksów na pamięć i podrywać nimi laski. Raz, że możesz nawet najlepszy tekst zwalić kiepską subkomunkacją, a dwa, że te wyuczone teksty się Ci kiedyś skończą.. i co? W środku randki zadzwonisz do mnie, abym  dał Ci ich więcej?

Za to gdy naprawdę zrozumiesz jak to wszystko działa, to staniesz się naturalnie bardziej atrakcyjny. Będziesz potrafił odnaleźć się w każdej sytuacji i wszystko obrócić na swoją korzyść.  Zarówno zrobisz tak aby ta Cisza Ci sprzyjała i grała na twoją korzyść, jak i nawet np. ten brak tematu do rozmowy wykorzystasz jako temat.

Np. będziesz w stanie podejść do dziewczyny i powiedzieć: „Cześć! Wpadłaś mi w oko. Chciałem podejść i zagadać, ale nie mam żadnego pomysłu na jakiś fajny tekst…”  jeśli zrobisz to odpowiedni, to twoja postawa i rozbrajająca szczerość, zrobią na niej ogromne wrażenie. Zawsze gdy tak robię, to spotykam się z wybuchem śmiechu i pozytywnym przyjęciem.

 

Jeśli chodzi o takie ogólne pytania, to dostaje parędziesiąt emaili tygodniowo. I przeważnie na nie odpowiadam.

Bo aby facetowi wszystko wyjaśnić, tak aby zrozumiał i nauczył się chociaż podstaw,  to musiał bym napisać ze 100 stron, a tego nie jestem w stanie robić z oczywistych względów.

Gdybym mu odpisał, kup moją książkę „Kod Atrakcyjności”, tam na 230 stronach znajdziesz dokładne wyjaśnienie. Nauczysz się właściwego podejścia, nauczysz się flirtu… To też by mi nie uwierzył. Pomyślałby, że nie chce mu wcale pomóc, tylko chce zarobić na nim całe 29zł.

Dlatego przeważnie na takie ogólne zapytania w ogóle nie odpisuje…

Ale dlatego też zrobiłem to wideo.. aby przynajmniej naprowadzić parę osób na właściwą drogę. Może już nie będą mnie męczyć o te „tematy do rozmowy z dziewczyną” – bo tak naprawde jeśli wiesz co trzeba robić, tematy przychodzą Ci do głowy same 🙂

Pozdrawiam,
Mancer

 

 

 

33 komentarze to Tematy do rozmowy z dziewczyną
 1. Bartosz
  Marzec 11, 2011 | 13:05

  Cześć
  Dobre te twoje chwyty marketingowe są. Szkoda, że nie pszysyłasz czegoś nowego, chociaż odrobine nowych info. pozdrawiam

  • Mancer
   Marzec 11, 2011 | 15:02

   Bartosz: Chyba nie zrozumiałeś przekazu.. w tym wideo jest bardzo dużo informacji o tym jak lepiej radzić sobie z kobietami.

   Najważniejsza to, że temat rozmowy się nie liczy.
   Ja kiedyś od Mateusza Grzesiaka nauczyłem się np. rozmawiać z koleżanką o dziurawej skarpecie(!), w taki sposób aby wywołać u niej stan seksualnego podniecenia. Cały POWER leży w komunikacji poza słowami. W tym co robisz i jak ją traktujesz, a nie w tym o czym rozmawiasz.. dlatego jeśli chcesz mieć efekty, to na tym powinieneś się skupiać.

   Po za tym są też inne informacje na temat napięcia seksualnego i ciszy, które jeśli jesteś bystry, to zrozumiesz będziesz potrafił wykorzystać na swoja korzyść.

 2. Marek
  Marzec 11, 2011 | 13:18

  Wideo krótkie i treściwe. Nic dodać nic ująć. A jeśli dodać to jedynie to, że Mancer na tym nie zarabiasz tych 29zł. TO jest nasza inwestycja w siebie. Możesz wziąć te 29zł kupić sobie litra wódki i się spić jak świnia. Możesz tak jak ja kupić „Kos Atrakcyjności” i poznać ładne dziewczyny, które szaleją niemal za Tobą. Koledzy pytają z zazdrością, dlaczego tak nagle się zmieniłem i skąd mam tyle nowych „koleżanek”. Jaka jest poprawna odpowiedź? Ja mam taką: Przecież jestem najwspanialszą rzeczą jaka może je spotkać. Nie rozumiem pytania… Jest z tego masa śmiechu, a oni dalej zazdroszczą 🙂

  Mancer, dobra robota…

  • Mancer
   Marzec 11, 2011 | 14:56

   Dzięki Marek za pozytywną opinię. Bardzo mnie to Cieszy gdy udaje mi się pomóc innym.

   I masz rację – to jest inwestycja. Staram się dużo pomagać z a darmo (choćby ostatnie spotkania na temat „bajkowego” podrywu na których w sumie było ponad 300 osób i większość potem pisała do mnie, że miała super efekty). No ale mój czas i utrzymanie serwera jednak kosztuje. Niektórzy mają naprawdę dużo do nadrobienia w tym temacie. Problem jest głębszy niż im się wydaje i nie wystarczy jeden artykuł czy e-mail aby z niewiedzącego co robić kolesia, stać się królem podrywu.

   Ale jeśli nie są w stanie zainwestować 29zł, w coś co naprawdę im może pomóc – to trudno. Ja ich na siłę nie będę uszczęśliwiał.

 3. siema
  Marzec 11, 2011 | 14:22

  zdjecia jowisza w tle?

  • Mancer
   Marzec 11, 2011 | 14:44

   Heheh… nie.. po prostu takie oświetlenie – nie mam kasy na lepsze 🙂

 4. Darek
  Marzec 11, 2011 | 15:05

  Masz Mancer absolutna racje. Nie ma znaczenia o czym sie gada. Zamiast gadac trzeba flirtowac! A to jest róznica. Wtedy pojawiaja sie efekty 8)

 5. Maciej
  Marzec 13, 2011 | 00:23

  Mancer Jesteś Zajebisty koleś : D te twoje rozmowy są kozak zwłaszcza te docinki 😀 haha ^^ . Ja już twoją książkę mam co do prawdy nie przeczytałem jej całej jeszcze i nie bardzo jeszcze udaje mi się zrobić krok do przodu co do podrywania dziewczyn ale będę się starać 😀 . Muszę ci przyznać jedno czytając twoją książkę widzę siebie kiedyś i aż się teraz śmieje ze swoich błędów :p heh.Z nie cierpliwością czekam na następne ciekawe tematy :D. Jesteś po prostu piramidą wspaniałej wiedzy.Dzięki wielkie za wszystko. Trzymaj tak dalej :D.

  Z pozdrowieniami Maciej.

 6. Paweł
  Marzec 18, 2011 | 23:05

  MANCER !! JESTES BOSKI !! 😛 nie ma co 😀 ogólnie to przecież takie proste, ale samemu na to wpaść trudno 🙂 dzięki !

  • Mancer
   Marzec 19, 2011 | 13:48

   Dzięki! To miłe – ale może tak nie słodźcie, bo ludzi e pomyślą że sam sobie te komentarze pisze ;)))

   Mam nadzieje, że jeszcze wiele wartościowych i pomocnych materiałów uda mi się stworzyć. Pozdro!

 7. kamil
  Marzec 22, 2011 | 23:44

  Mam problem. Mialem 10 pechowych randek a najgorsze to ze 4 lata szukam .A juz prawie mam 20 lat i nigdy dziewczyny nie mialem.Boje sie odzucenia ..najgorsze to ze zawsze wymyslialy jedna wade np bogatego ,nie w jej typie i zucaly mnie na 1 randce.A ja naprawde chcialem dobrze …Moglbys mi Mancer pomoc??? Bo najgorsze to ze czuje grzygnebienie wewnetrzne po tych randkach…

  • Mancer
   Marzec 23, 2011 | 08:34

   10 randek to nie dużo. Jak zbierałem materiał do „Sekretów Randek Internetowych”, to przez tydzień tyle miałem… (no może przez dwa :p ). Chcę Ci przez to powiedzieć, że na następne 10 wcale nie musisz czekać kolejne 4 lata 😉

   Po za tym Ty nie byłeś na żadnych randkach. Randka to by była, jakby Ci na koniec possała i powiedziała „dziękuje” 😉 Ty się po prostu spotkałeś z dziewczyną. Ona zobaczyła, że zachowujesz się w stosunku do niej jak totalna pierdoła i dała nogę wykręcając się byle bzdurą. Spoko.. też tak kiedyś robiłem i dla tego właśnie kobiety mnie olewały. Wszystko da się jeszcze naprawić.
   Wiem że chciałeś dobrze, ale z tego co piszesz to właśnie widzę, że nie masz pojęcia jak to się WŁAŚCIWIE robi. Dlatego pewnie wszystko robisz odwrotnie.

   Przeczytaj kod atrakcyjności od deski do deski 2 razy i wszystko stanie się jasne. No chyba, że za kolejne 4 lata też chcesz być przygnębiony – wtedy nie czytaj 🙂

 8. Paweł
  Marzec 23, 2011 | 21:00

  Mancer musisz mi pomóc. Podoba mi sie taka laska która mieszka 11km ode mnie. Poznałem ją na studniówce Próbuje z nią pisać na gg a ona ogóle mi nie odpisuje no może czasami mi tylko odpisuje.

 9. Marcin
  Kwiecień 1, 2011 | 15:55

  Mancer, Jeśli możesz, to powiedz .. bo znalazłem się w następującej sytuacji: pewna dziewczyna mnie badała właśnie wzrokiem bez uśmiechu ale z taką mocną ciekawością w jej oczach… aż kolega to zauważył… ale ja nie byłem pewny czy ona mi się podoba, wiec potem się przyjrzałem jej i stwierdziłem, że to dziewczyna właśnie dla mnie..((NIE CHCIAŁEM PODRYWAĆ DZIEWCZYNY DO KTÓREJ NIE BYŁEM PEWNY)) ale już następnym razem nie spojrzała na mnie w ogóle po tym jak ze 3 razu spuściłem wzrok kiedy ona patrzyła tak jakbym nagle stał się nie widzialny … bardzo proszę jedynie o krótką odpowiedź czy ja to już zniszczyłem czy nie jest jeszcze stracone ? ps. w empiku można dostać twoją książkę ?

  • Mancer
   Kwiecień 4, 2011 | 10:37

   W świecie zwierząt jest tak, że ten kto odwraca wzrok albo spuszcza w podłogę to ulega. Takie uniwersalne zachowanie.

   NIGDY więc nie odwracaj wzroku! Niestety 3 razy pod rząd pokazałeś jej, że jesteś ‚cienki’… no i już nie jest zainteresowana.
   Prawdopodobnie nawet nie będzie wiedziała dlaczego. Jakoś sobie to wytłumaczy, że nie jesteś w jej typie czy coś.. ale tak naprawdę to właśnie to zachowanie na podświadomym poziomie to spowodowało.

   Książka będzie w empiku po 11 czerwca (droższa wersja papierowa). Na razie dostępna jest tylko wersja elektroniczna po przez moją stronę.

 10. Rafał
  Kwiecień 13, 2011 | 08:19

  Czekam na wydanie w Empiku 🙂 bo naprawdę ”jesteś tu WIELKI” i znasz wiele fajnych trików na dziewczyny :D..

  P.S. mój Problem..
  mam 17 lat a ona ma 21 lat..
  czyli 4 lata różnicy ;/;/
  Kiedy jesteśmy razem jest nam cudownie i wspaniale.. ALE! moje pytanie małe.. Bo moja mama nie chce żebym się z nią spotykał bo ona ma 21 .. ale ja chcę ! (już się całowaliśmy itp.)

  Myślicie że kiedy skończę 18 lat TO: ludzie i mama to zaakceptują ?? Proszę pomóżcie MI.. nam..
  pozdrawiam Rafał 😉

 11. Rafał
  Kwiecień 23, 2011 | 15:55

  dzięki WAM WIELKIE! Widzę że pomocą nie grzeszycie…

  A ja dalej nie wiem co robić ?

  Bo już się trochę w to zaangażowałem.. Ale nie wiem jak powiedzieć to rodzicom..

  :/ wielkie dzięki ;]

  • Łukasz
   Kwiecień 29, 2011 | 07:58

   Rafał jest takie powiedzenie ze milosc wieku nie zna (cos w tym stylu w kazdym badz razie). ja uwazam ,że jeśli sie kochacie to wiek nie gra żadnej roli. osobiscie znam pare gdzie kobieta jest starsza o 9 lat od faceta i są ze soba szczesliwi już ponad 15 lat.:) wiec moje zdanie znasz i szczęścia wam życze. a człowiek jak to mówia do wszystkiego z czasem przywyknie

 12. kamil
  Kwiecień 25, 2011 | 18:19

  Mam problem Mancer …Poznalem fajna dziewczyne dobrze sie z nia gada i wogule nawet 2 x zadzwonila ostanio do mnie 20 minut gadlismy..ale Jest taki PROBLEM : miala 3 chlopakow …jednym mam spokoj ,3 to ucierpiala bo mial wczesnie z inna dziecko facet jej a ona nie wiedziala i jego dziwczyna dala jej w buzie:-/ ..a ten 2 to nie dosc ze straszy mnie ! ,pisze do mnie do fotki.pl .Sam nie wiem z kad ma moje nick? nie chce powiedziec to ze mnie zajeb…itp a ona mi napisala ze go nie kocha ze nie chce go..a jej i mnie doluje ,z ta dziewczyna,,,co poznalem ja ze nachalny jest i nie wiem wraz z nia jak go sie POZBYC ….dlatego poszukuje POMOCY, pomozesz MI ..???blokuje ON NAM droge do szczescia a meczy nas…raz ja,Raz MNIE( a on mieszka jak ona w zyrardowie)zeby wrocila do niego a chcialbym zeby go sie pozbyl ale jak ??? ….

 13. Rafał
  Kwiecień 26, 2011 | 21:28

  Kamil… Źle trafiliśmy 🙂

  Spróbować trzeba na innych forach.

  Nie na samosi bo tam sobie ludzie jaja robią ;p

  Ja napiszę że poradziłem sobie z moim problemem.. Mianowicie Metoda Mancera coś dała..

  W szczególności metoda małych drobnych kroczków. Czyli rozbudzanie jej zmysłów przez dotyk..

  🙂 pozdro

 14. mariusz
  Maj 13, 2011 | 11:17

  dzięki dużo mi już pomogłeś dużo osób zmieniło na mój temat zdanie czuje ie pewny gdy idę z dziewczyna gadam z nią o wszystkim prawie

 15. Mariusz
  Maj 19, 2011 | 17:26

  Witam. Mam problem.. Zakochałem się w dziewczynie, i posługiwałem się metodami „Mancera” no ale one nie pomagają.. a to dla tego bo dowiedziałem się od jej koleżanki, że ona nie chce mieć chłopaka w ogóle.. i że nie chce jej się angażować itd. Więc co mam zrobić, odpuścić? Proszę o Pomoc..

 16. Karol
  Czerwiec 11, 2011 | 19:50

  Cześć,
  Mancer mam do Ciebie takie pytanie 😀
  Widzę, że masz naprawdę białe zęby. Jakie pasty stosujesz lub co robisz, że takie masz? Pijesz kawę, wino, cole itp? Czy unikasz tego?

 17. Albert
  Czerwiec 20, 2011 | 09:25

  @Mariusz Nie przejmuj sie, dzialaj dalej. Moze i nie chce miec chlopaka, ale jesli cos do Ciebie poczuje, zakocha sie to samo wyjdzie. Zreszta nic nie tracisz – znajdz sobie dwie inne kolezanki z ktorymi chcialbys byc i albo to Ci pomoze zdobyc wlasnie te kobiete, albo to ona pomoze Ci mimochodem zdobyc inna.
  @Karol Odpowiednia pasta do zebow (z wybielaniem) i czeste wizyty u dentysty na pewno Ci pomoga 🙂
  @kamil Potrzebujecie po prostu czasu. Ona musi ciagle mowic „nie” tamtemu facetowi, a Ty grozby dotyczace Twojego zycia mozesz zglosic na policje. W kazdym razie koles w koncu da sobie spokoj.
  @Rafal Twoi rodzice moga tego nigdy niezaakceptowac, ale tez nic na to nie poradza. Nie dlugo bedziesz pelnoletni i musza sie z tym pogodzic. To sa Twoje wybory zyciowe. Mozesz z nimi o tym pogadac, chociaz watpie zeby to cokolwiek dalo 🙂

  Pozdrawiam.

 18. daniel
  Lipiec 26, 2011 | 20:05

  siema,mancer,wszystkie kobiety twojimi sposobami sie na mnie tylko patrza!UŚMIECHAJA!ALE OBSERWUJA!CZY TO PANNY CZY MEZATKI!ALE JA NIE WIEM CO MAM DALEJ ROBIC?SKORO JA SPOGLADAM JEJ PROSTO W OCZKA I USMIECHAM SIE A ONA ODWZAJEMNIA I ODWRACA GLOWE!CZAJISZ!CO MAM ROBIC W TEJ SYTUŁACJI?

 19. adam
  Lipiec 27, 2011 | 10:46

  no na co czekasz ona chce abys do niej zagadał… jesli tego nie zrobisz to czar po jakims czasie prysnie…pomysli „jaki fajny chlopak – ale boi się podejsc i zagadac”

 20. Shevo7
  Sierpień 22, 2011 | 08:57

  Mancer mam sprawe .

  Jak zaczepic dziewczyne np. Basen , ulica , szkloa.

  Podaj kilka przykladow bede wdzieczny .ok

 21. Michal
  Sierpień 23, 2011 | 07:38

  Hej napisalem emaila i zero odpowiedzi. Chcialbym zamowic ksiazke i sekrety randek z tym ze potrzebuje to przeslac do USA. Czy jest to mozliwe? Pozdro, Michal

  • Mancer
   Sierpień 24, 2011 | 17:00

   Tak jest możliwe – wybierz jako kraj USA i podaj reszte danych 😉

   Chwilowo nie odpowiadam zbyt szybko na e-maile. Byłem z dziewczyną na Lazurowym wybrzeżu, a teraz jeszcze przez pare dni zostaliśmy w Paryżu. Pod moją nieobecność paczkami zajmuje się mój brat – są wysyłane regularnie 😉 Pozdrawiam

   • ziomal
    Sierpień 24, 2011 | 19:45

    Mancer a brat jak sobie radzi z dziewczynami ? I czy Ty sam go moze uczyles, czy on Ciebie albo on sam sie nauczyl podrywac ?

 22. Shevo7
  Sierpień 25, 2011 | 10:38

  Mancer mam sprawe .

  Jak zaczepic dziewczyne np. Basen , ulica , szkloa.

  Podaj kilka przykladow bede wdzieczny .ok>?

  • Drwal
   Październik 7, 2011 | 23:59

   Normalnie podejdź i powiedz jej „cześć”, żadnych wyuczonych na pamięć tekstów, jak to Mancer już kiedyś napisał. Jeśli go subskrybujesz, to przeczytaj wszystkie jego e- maile.

   • Gość
    Czerwiec 20, 2012 | 12:40

    „Cześć”. Ale co dalej?

Leave a Reply

Wanting to leave an <em>phasis on your comment?