Projekty 2016

Witam po długiej przerwie! 🙂

Oj, dużo się działo… informacje o najnowszych projektach, oraz konkursie na udział w szkoleniu, oraz poszukiwanych osobach do współpracy w najnowszym wideo.

Kliknij Play aby obejrzeć:

1. Zgłoś się do projektu „Uwodzenie na Parkiecie” (tytuł roboczy) ok.3-4 dni szkolenia, w Łodzi.
Termin dopasujemy pod Ciebie. Wypełnij krótką ankietę i zostaw namiary na siebie.
Kliknij w link aby to zrobić -> http://syl.net.pl/ankieta-taniec-m

2. Jeśli jesteś Project Mangerem / programistą, pracujesz w technologii .Net, PHP, JavaScript i interesuje Cię zlecenie na stworzenie sklepu internetowego + autoresopndera, to odezwij się do mnie: mancer@mancer.pl Skrobnij ze dwa zdania i zostaw numer telefonu.

Pozdrawiam Serdecznie,
Mancer.

2 komentarze to Projekty 2016
 1. Bartek
  Kwiecień 11, 2016 | 11:51

  hej
  fragment nauki tańca pokazany na filmie prezentuje to, jak wygląda nauka w szkole tańca towarzyskiego, czyli nauka kroków, figur, pewne schematy, które nijak mają się do sytuacji w klubie. Aby z tego skorzystać, każda dziewczyna w klubie musiałaby ukończyć podobny kurs tańca jak my.
  To tylko moje spostrzeżenia po obejrzeniu powyższego nagrania. Jeśli jednak wygląda to inaczej niż opisałem, proszę o odpowiedź.
  pozdrawiam

  • Mancer
   Kwiecień 11, 2016 | 13:09

   Jest tu kilka fragmentów. Na sali z lustrami to fragment z zajęć grupowych tanga, które mi. Paweł prowadzi – to nijak ma się do klubów.

   Pozostałe są z prywatnego szkolenia dla mnie i to już jest w 100% pod kluby. Dziewczyna zatańczy tak jak umie.. i jak ją poprowadzisz. Pod kluby nie uczysz się figur ani schematów, zwłaszcza w 1szej fazie, tylko głównie odpowiedniego prowadzenia kobiety.

Leave a Reply

Wanting to leave an <em>phasis on your comment?