Absolutne Podstawy Uwodzenia Cz.1

Czemu kobiety patrzą na nasze dłonie?
Czy bałagan szkodzi inner-game?

No więc chciałbyś z dziecinną łatwością podrywać kobiety?

Hmm.. Wyobraź sobie jakiś wieżowiec.  Taki, który ostatnio widziałeś…  A jak nic nie przychodzi Ci do głowy, to nada się nasz stary dobry prezent – ten w centrum Polski. Co go dostaliśmy od przyjaciół z za wschodniej granicy. Albo nawet może być Nakatomi Plaza (Boże Narodzenie bez „Szklanej Pułapki” – to Boże Narodzenie stracone! 😉 ). No więc stoisz przy tym wieżowcu.   Pogoda jest raczej  średnia. Patrzysz w górę i  ostatnich pięter nawet nie widać. Giną gdzieś we mgle.  Ogrom budynku przytłacza..

Ale nie zawsze tu stał. Kiedyś przecież w ogóle go nie było. Zbudowali go ludzie. Tacy jak Ty czy ja. Powoli, cegła po cegle w górę. Można zbudować taki drapacz chmur – to znaczy, że można też zbudować pewność siebie. Czy nauczyć się uwodzić kobiety. Ba! To nawet będzie o wiele prostsze 🙂

Jest jednak pewna rzecz, której normalnie idąc ulicą prawie nikt nie dostrzega. Fundamenty! Na każde 100m w górę, taki budynek jest wkopany w ziemie jakieś 30m. Solidna podstawa to konieczność. To ona trzyma wszystko w kupie. Bez tego, najmniejszy wiaterek mógłby spowodować, że wszystko legnie w gruzach.. I my też powinniśmy zacząć od podstaw:

Podstawowa Zasada Nr1:  Bądź zawsze przygotowany!

Chcesz wynieść swoje życie towarzyskie na nowy poziom. Zamierzasz poznawać wiele kobiet i świetnie się przy tym bawić… To przede wszystkim nie utrudniaj im (i sobie ) sprawy! Oczekuj, że się tak właśnie się stanie. Przygotuj się na ten fakt!

1) Zawsze utrzymuj porządek!

Równanie jest proste:

Masz czysty pokój, posprzątaną łazienkę, czy umyty samochód = Masz więcej kobiet.

Jak to działa? Nie widzisz związku? Zaraz wyjaśnię..

Zaprosisz tu dziewczynę?

Po spacerze choćmy do mnie! Czekaj.. Albo lepiej nie.. 🙂

To dość bolesne dla mnie, bo zasadniczo jestem bałaganiarze. Bardzo chciałbym powiedzieć że mam ”artystyczny nieład”. Ale prawda jest taka, że robię zwykły burdel! Obok komputera stawiam talerze z jedzeniem, szklanki. Na krześle leżą ciuchy, pod łóżkiem walają się skarpetki. Gdy tak wygląda moje mieszkanie, to  pojawia się pewien problem.. a nawet dwa.

Co najmniej kilkukrotnie miałem tak, że siedziałem z  nowo poznaną dziewczyną. Obejmowaliśmy się. Całowaliśmy.. niby wszystko super. A w mojej głowie była tylko jedna myśl: „FUCK! FUCK! FUCK! Mam w pokoju straszny burdel.  Co teraz zrobić? Gdzie mam ją zabrać? FUCK!” . Jak domyślasz się, takie spotkanie nie kończyło się aż tak przyjemnie jak powinno. Owszem można próbować.. ale gwarantuje, że gdy wejdziecie do mieszkania, to cały nastrój pryśnie. A do tego dostaniesz od niej całe mnóstwo testów.

Znacznie większy problem jest z tym, że taki bałagan w domu.. będzie blokował wszelkie twoje działania.  Zarówno w klubie, na ulicy czy na randce umówionej przez Internet. Gdzieś tam w podświadomości będzie krążyć myśl, że nic z tego nie będzie. Bo przecież i tak nie możesz jej do siebie  zaprosić. W takiej sytuacji nie będziesz więc eskalował kontaktu fizycznego i dążył do  „domknięcia” sprawy. Totalny sabotaż!

Pomyśl: Gdy wiesz ze w domu masz wszystko przygotowane: Pokój i łazienka posprzątane. Łóżko z nową pachnącą pościelą. W szafce czeka przygotowany czysty ręcznik dla niej. A obok wieży (zupełnie przypadkowo  – daje słowo! 😉 ) leży CD z romantyczną muzyką, którą puścisz w tle, gdy będziesz pokazywał jej swoją kolekcję znaczków. To wtedy trochę inaczej podejdziesz do sprawy na spotkaniu – prawda?

Na szczęście znalazłem całkiem prosty sposób aby nawet taki bałaganiarz jak ja mógł utrzymywać przyzwoity porządek. Po pierwsze ustalam sobie jakiś  jeden konkretny dzień w tygodniu na porządki. Przyklejam post-it`a z tym abym nie zapomniał. I nawet  jakby kumple zapraszali na imprezę, czy się paliło, to olewam i sprzątam! Odkurzam, ścieram kurze i myje kibel. Uwierz mi, nienawidzę tego! Zawsze sobie wtedy myślę, że powinna się do mnie jakaś koleżanka wprowadzić i to robić.. Albo ja się do jakiejś powinienem przenieść, bo jak mieszkam u dziewczyny, to nie ma takich problemów. No ale życie singla ma też pewne ogromne plusy.. 😉

Po drugie wywalam wszystkie niepotrzebne rzeczy. Zauważyłem że im więcej mam gratów, tym łatwiej o bałagan i trudniej potem dojść z tym do ładu. Staram się więc trzymać styl minimalistyczny. Wyrzucam co się da: stare czasopisma, ciuchy, gry, CD,  książki, pudełka. Jeśli czegoś nie używałem przez rok, czy najdalej dwa – to na pewno nie jest mi potrzebne i ląduje w śmietniku. Podobnie jakieś wazoniki, figurki czy inne duperele: OUT! Fakt.. trochę pusto jest, ale przynajmniej czysto i całość sprząta się 20min 🙂

2) Regularnie obcinaj paznokcie

kobiety uwielbiają silne męskie dłonie

Kobiety uwielbiają silne męskie dłonie.. z czystymi i krótko obciętymi paznokciami!

Kobiety z niezwykłą dokładnością zwracają uwagę na nasze dłonie. Czemu to robią? Tak naprawdę cholera go wie.. Nie chcą się przyznać :). Ale znam jeden zajebiście ważny powód, dlaczego Twoje ręce zawsze powinny być czyste i zadbane, a paznokcie krótko przycięte:

Gdy będziesz bawił się jej cipką, mając długie pazury, po prostu ja pokaleczysz!  Nic przyjemnego..

A już nie wyobrażaj sobie nawet, że ona da Ci pogrzebać w jakiejś swojej dziurce, gdy masz  brudne łapska i syf  za pazurami. Tylko spojrzy na to i ją odrzuci..

Są zajęcia które niesłychanie niszczą dłonie. Siedzenie przed kompem raczej do niech nie należy. Ale jeśli jesteś mechanikiem samochodowym, staraj się pracować w rękawiczkach!

3)Trzymaj gumki pod ręką.

Twoje życie seksualne ma eksplodować – pamiętasz? Więc się przygotuj na to i miej zawsze pod ręką prezerwatywy. W szafce nocnej,  biurku, samochodzie, w swoim  plecaku i jeszcze  ze dwie w portfelu.  Postaraj się o odrobinę dyskrecji. To nie jest na pokaz, tylko Twoje zabezpieczenie. Nigdy nie wiadomo kiedy trafi się okazja. Wszelkie działanie przyjdzie Ci łatwiej wiedząc, że  w razie czego jesteś zabezpieczony. Nie chcesz  wpaść z jakąś przypadkową dziewczyną na imprezie.. prawda? To mogło by Ci nieźle w życiu namieszać.

Niestety gdy chodzi o te sprawy, to tracimy rozum i emocje zazwyczaj biorą górę.  Mam znajomych, którzy liczyli, że zdążą.. i się przeliczyli.  Bądź mądrzejszy

C.D.N.

Mancer.

Jeśli wolisz czytać artykuły w formacie  PDF: uwodzenie-kobiet-podstawy-cz1.pdf

There are no comments yet. Be the first and leave a response!

Leave a Reply

Wanting to leave an <em>phasis on your comment?