(video) Temat który Ją podekscytuje!

Wysyłając wiadomość do dziewczyny powinieneś nadać jej ciekawy temat – to drobny element, ale naprawdę zwiększy Twoje szanse. Znasz to powiedzenie: „Ziarnko do ziarnka..”? Poprawisz kilka takich drobnych rzeczy i nagle okaże się, że kobiety zaczną postrzegać cię jako bardzo atrakcyjnego mężczyznę. Plusy warto zbierać 🙂

Zobacz, tak wygląda typowa skrzynka odbiorcza dziewczyn. W tym przypadku jest to portal randkowy sympatia.onet.pl :

sympatia.onet.pl

Tak wygląda zawartość typowej skrzynki dziewczyny na portalu sympatia..

Wybierając temat dla swojej wiadomości, można popełnić wiele różnych błędów… Największym z nich, jest nie wpisanie tam niczego i pozwolenia aby system nazwał ją „Bez tematu”! Co sobie myśli dziewczyna gdy…

Co sobie myśli dziewczyna gdy widzi takie „Bez tematu”? Myśli: NUDA!

Jest tak dlatego, że 100 gości którzy wcześniej do niej napisali byli nudni. A i ich wiadomości  tak właśnie były zatytułowane. Więc wyrobiło się w niej takie skojarzenie.

Poza tym, czemu miała by w ogóle otworzyć taką wiadomość?  „Bez tematu” Zupełnie nie wyróżnia się od pozostałych! Jak Ona jest naprawdę piękna modelką, to dostaje codziennie po 100 wiadomości. Nie może przecież uważnie przeczytać wszystkich.  Dlatego często kasuje hurtowo, te nudo zapowiadające się.

Już dużo lepiej jest tam wpisać cokolwiek – wtedy złamiesz ten schemat.

Najlepiej jednak pokusić się o coś ciekawszego. Coś co ją zaciekawi i zaintryguje. Tak aby jeszcze przed otworzeniem wiadomości miała przeczucie, że ten facet jest inny. Lepszy od reszty gości którzy do tej pory do niej pisali! Każdy drobiazg powinien utwierdzać ją w przekonaniu, że jesteś niezmiernie fajnym mężczyzną, którego powinna poznać.

Obejrzyj fragment programu Sekrety Randek Internetowych,  o nadawaniu tematu wiadomościom, które wysyłasz do dziewczyny:

Pozdrawiam,
Mancer.

One Response to (video) Temat który Ją podekscytuje!
  1. Piotr
    Maj 24, 2011 | 17:25

    Hmm skorzystałem z otwieracza który zamieściłeś w ebooku wyżej.Zadziałał bardzo szybko,dziewczyna do której napisałem odpisała mi na moją wiadomość twierdząc że jestem pierwszą osobą która zaciekawiła ją na tym portalu społecznościowym.To jej odpowiedź: hej zazwyczaj nie odpisuje na wiadomości ale twoja mnie zainteresowała, taka „inna”… któż wie, może i ty jesteś inny… p.s we wszystkim co napisałeś masz racje\.Problem jest w tym że nie wiem co odpisać…Mógłbyś mi doradzić?Pozdrawiam;)

Leave a Reply

Wanting to leave an <em>phasis on your comment?