Czy zdarzyło Ci się mieć problem, ze zrozumieniem o co tak naprawdę chodzi kobiecie? Dlaczego one zawsze grają w te swoje gierki, udają, manipulują, albo nawet kłamią?

Najpierw Cię zaczepia, rozmawia, spędza z Tobą czas, ewidentnie flirtuje…
A potem mówi: „Nie jestem gotowa na związek i teraz nikogo nie szukam”.

Takich przykładów jest wiele.

Często mówią: „Nic się nie stało” – choć z zachowania i tonu głosu jasno wynika, że jest wielce obrażona.

Albo najpierw sama pierwsza prowokuje. A potem zgrywa niewiniątko i mówi: „To za szybko dla mnie. Ja taka nie jestem”.

Wpierw robi Ci nadzieję, potem mówi, że „nie jesteś w jej typie”, a następnie dalej coś kręci i czasem masz nawet wrażenie, ze kokietuje.

O co tutaj chodzi? Czy to mas sens?

Tak! Kobiety i te ich dziwne zachowania mają głęboki sens. Tylko trzeba szukać go znacznie głębiej.

To wszystko są sprytne podchody, mające na celu przetestowanie Ciebie pod kątem: Twojego charakteru, atrakcyjności, czy nadajesz się do związku?. A nawet pod kątem możliwości łóżkowych.

Gdyby zapytały wprost – to każdy facet by skłamał, jaki to on jest wspaniały. Dlatego ewolucja znalazła inne rozwiązanie.

Kobiety zachowują się „dziwnie”. Podpuszczają, prowokują, udają…
Ale to jest TEST. One patrzą jak się zachowasz i na tej podstawie Cię oceniają.

 Zrozumienie jak to działa. Jak wygląda cały ten język ukrytej komunikacji, daje Ci wręcz boską moc. Z dziewczyny nie zainteresowanej, robisz swoją wierną fankę, która jest gotowa zrobić dla Ciebie niemal wszystko.

Może wydawać, Ci się to nieprawdopodobnie, ale to właśnie dzięki temu mechanizmowi taki niski, sepleniący świniak jak ja :-), ciągle ma wianuszek chętnych dziewczyn.

Wystarczy mieć wzorową odpowiedź na każdy jej test.

To jest o wiele potężniejsze niż świetny wygląd, pieniądze czy nawet sława.

Natomiast osoba nieznająca kobiecej psychiki, ich wewnętrznych pragnień i metod TESTOWANIA, popełnia mnóstwo błędów. Chcą oczywiście dobrze, ale kobiety odczytują ich starania jako miłe… ale kompletnie nieatrakcyjne. UWAGA!: Niektóre nawet śmieją się z takich mężczyzn i celowo wykorzystują ich naiwność.

Każdy mężczyzna, który zwraca się do mnie po pomoc, bo ma jakiś problem z kobietą – wcześniej oblał TESTY.

Absolutnie każdy!

Gdyby ich nie oblał i zachował się wtedy właściwie, to najzwyczajniej tego problemu w ogóle by nie było.

Dlatego właśnie stworzyłem całe szkolenie, które pokaże Ci jak radzić sobie z Kobiecymi TESTAMI, gierkami i manipulacją, na wszystkich poziomach. Od podejścia i zagadania, po przez randki, seks, a skończywszy na związku.

Wybierz swoją wersję:

Niszczyciel SHIT-TESTÓW ONLINE Niszczyciel SHIT-TESTÓW Płyta DVD wysyłana pocztą + dostęp ONLINE


Obniżka obowiązuje tylko do końca promocji.
Potem cena znacznie wzrośnie.

[CountDown id=2 width=350 custom_widget=1 containerx=0 containerxy=0 imagebackground=false reflection=false year=2014 month=8 day=8 hours=23 minute=0 textunder=true color=dark]

Wykorzystując odpowiednie elementy kobiecej psychiki i zasad działania relacji damsko-męskich, możesz będąc zupełnie normalnym, przeciętnym facetem, takim jak ja czy Ty, mieć więcej kobiet, niż komukolwiek się śniło.

 Każdy kobiecy test, każdy foch, i każda jej manipulacja, może działać na Twoją korzyść.

Jednak przede wszystkim, możesz mieć bardziej zakochane w Tobie kobiety. Bardziej oddane, które zrobią dla Ciebie więcej.

Znając dobrze tą grę, jesteś w dużo lepszej sytuacji, niż nawet dość popularny i bogaty człowiek.

Trzeba tylko to zauważyć i umiejętnie zareagować. To jak w AIKIDO – Im bardziej będzie chciała Cię zmanipulować, tym większy podziw i pożądanie wzbudzisz, gdy sprytnie zamienisz to we flirt.

W tym module poznasz między innymi:

 • Dlaczego uwodzenie nie jest sprawiedliwe? I jak możesz to wykorzystać na swoją korzyć, aby nie będąc wcale najlepszym, zdobywać najlepsze kobiety.
 • Nie liczy się jaki jesteś „naprawdę” – liczy się jak zostaniesz oceniony przez kobietę. Poznaj kluczowe elementy, po których dziewczyny oceniają Twoją atrakcyjność. Oraz jak za pomocą prostych sposobów, szybko awansować w ich oczach.
 • Bad-boye, bandyci i złodzieje – źli ludzie, którzy powinni siedzieć w pace! Ale gdy są na wolności, to przeważnie jednak siedzą otoczeni wianuszkiem atrakcyjnych dziewczyn. Poznaj zwarcie w kobiecej psychice, które to powoduje i wykorzystaj je do swoich dobrych celów. 

➨ Teoria jest ważna i pomoże Ci zrozumieć wiele rzeczy. Jednak jeszcze ważniejsze jest, abyś potrafił wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Dlatego w tym module wskoczymy szybko na głęboką wodę i poznasz nagranie z ukrycia podczas podrywania dziewczyny.

Zobaczysz jak w rzeczywistości wyglądają najczęstsze kobiece TESTY. Usłyszysz jak zmienia się ton jej głosu (ma to ogromne znaczenie) i dokładnie wskażę Ci kluczowe momenty, które mają wpływ na Twoją atrakcyjność. 

W tym module:

 • Razem przejdziemy przez dogłębną analizę nagrania, aby wskazać miejsca TESTÓW.
 • Usłyszysz konkretne odpowiedzi i praktyczne metody radzenia sobie z problemami, jakie mogę Cię spotkać podczas uwodzenia.
 • MAGIA UWODZENIA: Zobaczysz jak rośnie Twoja atrakcyjność i zmienia się zachowanie dziewczyny, pod wpływem odpowiedniego reagowanie na jej testy.

➨ Wiemy, że kobiety potrafią zachowywać się z pozoru bardzo dziwnie i nielogiczne. Taki stan rzeczy może mieć wiele przyczyn. Jednak, gdy je poznasz, to wszystko stanie się proste, logiczne i jasne jak słońce.

Naprawdę wygrywasz, gdy potrafisz odkryć jej prawdziwą intencje i odpowiednio na nią zareagować.

Dlatego w tym module zajmiemy się przyczynami testów. To wszystko ma swój sens. Ewolucja nie jest głupia. Zachowania kobiet są logiczne i mają sens. To wszystko jest robione dla jej i Twojego dobra.

Kobiece testy często są mylnie sprowadzanie do ping-ponga w „stwierdzenie i odpowiedź”. Tylko, że jedna gotowa odpowiedź NIE ZADZIAŁA w każdej sytuacji.

Tylko poznanie prawdziwej przyczyny, i odpowiednie na nią zareagowanie da Ci sukces.

W tym module dowiesz się:

 • Jaki jest prawdziwy cel różnych testów  i jak ZMIENIA SIĘ on w zależności od sytuacji i etapu Waszej znajomości. To samo zachowanie, może mieć wiele znaczeń.
 • Które kobiety i w jakich sytuacjach szczególnie mocno będą Cię testować.
 • Poznasz szczególne sytuacje, w których wcale nie będziesz testowany… Dowiesz się co to oznacza i jak wtedy należy się zachować.

 

➨ Zasady komunikacji, których używasz na co dzień z kolegami, zupełnie nie sprawdzają się w uwodzeniu kobiet.

Gdy z dziewczyną będziesz rozmawiał „NORMALNIE” – tak jak to robisz z kolegami, to polegniesz. Ona albo uzna Cię za nudziarza i szybko ucieknie w popłochu, albo co najwyżej zostanie Twoją koleżanką.

Bo Flirt to nie tylko ciekawa rozmowa, czy rozrywka. To przede wszystkim badanie Twojej wartości pod kątem atrakcyjności, ewentualnego seksu i relacji.

Tu każde słowo, każdy gest ma drugie, albo nawet trzecie dno, na podstawie którego będziesz oceniany.

W tym module zajmiemy się błędami, które musisz wyeliminować ze swojej komunikacji. Samo wystrzeganie się ich, da Ci olbrzymiego plusa:

 • Poznasz w jaki sposób dziewczyny same podpuszczają Cię do zachowań, przez które wychodzisz przed nią na IDIOTĘ. Gdy tak zrobisz, to nie powiedzą Ci tego wprost i nawet mogą wydawać się  w pierwszej chwili zadowolone… ale zlewkę masz gwarantowaną.
 • Pseudo porady z for internetowych, których musisz unikać, bo NIE DZIAŁAJĄ. Stosując się do tego, tylko sobie zaszkodzisz.
 • MEGA WAŻNE: Nauczysz się rozpoznawać prawdziwy brak zainteresowania kobiety, od udawanej niedostępności.
 • Krytyczne błędy, których za wszelką cenę musisz się wystrzegać.

➨ Nie z każdą dziewczyną pójdzie Ci łatwo. Szczególnie te najładniejsze, najbardziej obyte socjalne, są całkiem nieźle wyszczekane i odważne.

Im piękniejsza kobieta, tym bardziej zawiłe intrygi snuje.

To logiczne. One mają większy wybór. Są przyzwyczajone do większego zainteresowania ze strony naprawdę atrakcyjnych i wpływowych mężczyzn.

Dlatego też testują znacznie mocniej…

Zwłaszcza gdy podchodzi do nich zupełnie niepozorny gość. Niski, pulchny – totalnie różniący się od przystojnych amantów z jakimi na co dzień mają do czynienia.

To nagranie jest najlepszym dowodem, co należy robić, aby odnieść sukces w takiej sytuacji:

 • Z ostrą zawodniczką trzeba umieć grać ostro. Zobaczysz co może Cię czekać i jak to powinno wyglądać w praktyce.
 • Test za Test. My też możemy testować i podpuszczać kobiety. Odpowiednio zadane podchwytliwe pytanie, zmusza drugą stronę do FLIRTOWANIA.
 • Dokłada analiza całego nagrania.

➨ Poznasz przykłady najczęstszych testów – abyś wiedział czego możesz się spodziewać. Oraz gotowe, konkretne rozwiązania, do użycia w tych sytuacjach – abyś od razu mógł sobie z tym poradzić.

Jednak przede wszystkim nauczysz się strategii radzenia sobie z testami. Tak abyś potrafił właściwie zareagować w każdej, nawet najdziwniejszej sytuacji.

Nawet gdy dziewczyna jest niemiła, próbuje Cię obrazić, albo mówi, że „nie jesteś w jej typie”, to poznasz sposób, aby obrócić to na swoją korzyść.

W tym module:

 • Nieprzychylna wypowiedź z jej strony? Nie ma problemu! Użyj mocnego przeramowania, aby nadać temu pozytywne znaczenie.
 • Sposób na niszczenie fałszywej maski niedostępności – np. „mam chłopaka”.
 • Strzeliła FOCHA? Użyj odpowiedniej strategii, a za 5 sekund zacznie się sama śmiać, ze swojej głupoty.
 • 10 Mega Skutecznych Strategii, które zbiją każą jej wymówkę.

➨  Jesteście oboje rozgrzani. Całujecie się, przytulacie i pieścicie… a tu nagle dziewczyna mówi NIE. Skąd się to bierze? Czy ona naprawdę nie chce, czy tylko udaje?  Jak sprawdzić o co jej chodzi i skutecznie zlikwidować wszelki opór?

 „Seks to nasza broń kobieca”

Niszczenie tego z pozoru nielogicznego oporu, przed tym Waszym pierwszym razem, to tyko jeden z tematów.

Kobiety często przybierają fałszywą maskę niewinności. Na pewno słyszałeś teksty typu: „Ja taka nie jestem”, „Nie powinniśmy tego robić”, „To dla mnie za szybko”.

Niestety bywa tak, że z Tobą, po 3 miesiącach bycia razem, to ciągle było dla niej „za szybko”. A potem rozstaniecie się… i od znajomego dowiesz się, że z nowym chłopakiem poszła do łóżka na drugiej randce 🙁

Wszystkie kobiety, mniej lub bardziej, na początku przybierają fałszywą maskę niewinności, bo daje im to korzyści. Robią tak zarówno te cnotliwe, jak i największe K…

Dlatego w tym module:

 • Poznasz jak sprawić, aby kobieta odsłoniła przed Tobą swoją prawdziwą seksualność. Przestała się wstydzić, krępować i udawać niewiniątko.
 • Techniki rozbrajania MANIPULACJI seksem. Nie daj się wykorzystywać! Seks MUSI BYĆ na równych zasadach. Ona ma go uprawiać z Tobą dla przyjemności – bo Cię ubóstwia. To jest JEDYNY właściwy powód. Jeśli pozwolisz na jakikolwiek inny, to szybko staniesz się kukiełką na sznurku. I zacznie się HORROR. Nie zrobiłeś czegoś? Nie kupiłeś mi czegoś?.. to boli mnie głowa i śpisz na kanapie.
 • Sposoby na  „blokady” przed pierwszym seksem, wraz ze sposobami ich rozbrajania.

➨ Testy w cale nie kończą się na pierwszych podchodach, czy randkach. Właściwie, to dopiero gdy zaczniecie się regularnie spotykać, może rozpętać się prawdziwe piekło.

W relacji zmienia się typ testów. Ona już wie, że jesteś atrakcyjny. Wie, że jesteś dobry w łóżku. Teraz zaczyna być to głównie walka o władzę i wpływy.

Przebieg testów ustala na ile można sobie pozwolić, oraz kto i jak będzie się tu starał.

A będzie się to działo za pomocą prowokowania zazdrości, strzelania fochów i czasami nawet płaczu pozornie bez powodu.

Aby stworzyć szczęśliwą relację, w której kobieta ciągle stara się i dba o Ciebie, musisz umiejętnie radzić sobie z takimi sytuacjami. Bo inaczej możesz obudzić się z ręką w nocniku.

Ona najpierw zabroni Ci wychodzić z kolegami. Potem przerzuci na Ciebie większość obowiązków. Następnie nie będziesz miał już nawet czasu na swoje hobby… A na koniec Twoja ukochana kobieta, wbije Ci nóż w plecy i powie „Zmieniłeś się… Już nie czuje do Ciebie tego co kiedyś”.

W tym module:

 • Strategie, które wykorzystują kobiety w związkach, aby manipulować Tobą i uzyskiwać korzyści… One niby coś zyskują, ale Ty tracisz atrakcyjność.
 • Niszczenie konkurencji i radzenie sobie z testami, gdy kobieta chce wywołać w Tobie zazdrość.
 • Jak się bronić? – Poznaj sposoby kobiet, na wywołanie u Ciebie różnych stanów emocjonalnych, w celu uzyskania nad Tobą większej kontroli.
 • Strategie na smutek, płacz i obciążanie Ciebie poczuciem winy – czyli najbardziej popularne i jednocześnie najbardziej manipulacyjne zachowania kobiet.

 

➨ Razem z moim przyjacielem Senseiem przygotowaliśmy materiał, który pokaże Ci jak radzić sobie z dziewicami.

Z nagrania audio dowiesz się:

 • W jakich sytuacjach dziewczyny najchętniej tracą swoje dziewictwo?
 • Jakie są „typy” kobiety, które jeszcze nigdy TEGO nie robiły. Jedne są OK a inne zdecydowanie bardziej problematyczne.
 • Rzeczy, na które musisz położyć nacisk, aby ona zaufała Ci, rozluźniła się i sama chciała przeżyć ten pierwszy raz z Tobą.
 • Błędy, które zablokują Ci drogę.


Niszczyciel SHIT-TESTÓW ONLINE Niszczyciel SHIT-TESTÓW Płyta DVD wysyłana pocztą + dostęp ONLINE


Obniżka obowiązuje tylko do końca promocji.
Potem cena znacznie wzrośnie.

[CountDown id=4 width=350 custom_widget=1 containerx=0 containerxy=0 imagebackground=false reflection=false year=2014 month=8 day=8 hours=23 minute=0 textunder=true color=dark]
Pamiętaj, że w kurs inwestujesz tylko raz. A wiedza i umiejętnościu uwodzenia kobiet, zostają na całe życie.

Pozdrawiam,
Mancer.