Nie Bądź Taki SYMPATYCZNY!

Czy wiesz, że bycie „Zbyt Sympatycznym” kompletnie rujnuje Twoje szanse na zdobycie dziewczyny?

Wielu mężczyzn próbuje z różnych powodów podrywu „na miłego chłopca”. Czasem myślą sobie: „Będę dla niej miły, sympatyczny, i w końcu na pewno mnie polubi, i pokocha. No, bo jak można nie kochać takiego miłego faceta?”

Dla mnie to było chyba jedno z odkryć, które zmieniły wszystko. Takie: „Ahaaa… więc tak to działa!” Po tym zmienił się cały mój sposób postrzegania relacji damsko-męskich.

Wiesz, że w języki kobiet „sympatyczny” to często słowo o znaczeniu negatywnym?

Zobacz, co kiedyś powiedziała mi na ten temat pewna koleżanka:

„Jeśli któraś z dziewczyn spotyka się z jakimś nowym facetem, to potem często reszta psiapsiółek pyta „Jak było?”

Gdy nie da się o kandydacie powiedzieć nic złego.. ani NIC DOBREGO, to zawsze mówi się, że był „Wiesz… taki sympatyczny”. I już wszystkie dokładnie rozumieją o co chodzi. Drugiej randki z nim nie będzie.

Bo to znaczy, że facet był zupełnie nijaki. Nie był zły. Nie był chamem. Ale też absolutnie nie budził naszego zainteresowania. Za to wydawał się zbyt usłużny i uległy. Nie potrafił przejść do rzecz. Taka sympatyczność jest nudna i aseksualna.”

Dlaczego tak jest?

Aby kobieta uznała Cię za atrakcyjnego, musisz pokazać jej swoją wartość. Ona musi zobaczyć i przekonać się, że jesteś fajnym facetem z charakterem.

Gdy jesteś:

 • „Za miły”.
 • We wszystkim się z nią zgadzasz.
 • Prawisz komplementy.
 • Nadskakujesz.
 • Rzucasz wszystko i biegniesz na każde jej skinienie.
 • Nie wykonujesz żadnego ruchu, bo nie chcesz się narzucać, albo jej urazić.

To nie masz w ogóle szans pokazania swoich prawdziwych cech charakteru. A za to, w ten sposób, sam stawiasz się niżej od niej.

Absolutnie nie twierdzę, że masz stać się jakimś gburem, chamem, czy innym złym człowiekiem. Po prostu, masz przestać włazić jej w tyłek i tyle.

Nie jesteś taki miły i uległy dla wszystkich, prawda? To jest nienaturalne i manipulacyjne zachowanie… które w dodatku do niczego dobrego nie prowadzi.

Gdy kobiety mówią, że aby być atrakcyjnym to trzeba „Być Sobą”, to właśnie mają na myśli abyś nie stawał się taką usłużną łajzą na każde jej skinienie.

Więcej o krytycznych błędach, które wszystko niszczą, znajdziesz w Kodzie Atrakcyjności.

Jeśli chcesz, to wypróbuj moje książki i szkolenia PREMIUM:

Kod Atrakcyjności chomikuj

Jak rozkochać w sobie kobietę

Sekrety Randek Internetowych, uwodzenie przez internet

3 komentarze to Nie Bądź Taki SYMPATYCZNY!
 1. Maniek
  Luty 10, 2011 | 20:19

  Witaj. Czytam te rady i mam w takim razie pytanie: co zrobić, kiedy ja nie potrafię być inny ponieważ taki po prostu „sympatyczny” jestem? Właśnie popełniam wszystkie możliwe błędy, ale nie potrafię się zmienić. Taki charakter. Mam 45 lat i przez to jestem sam. Próbowałem kiedyś bycia „macho” ale skończyło się to katastrofą – od razu dało się poznać, że to nie jestem prawdziwy „Ja”. Prawdziwy „Ja” to właśnie taki „sympatyczny” (tak zostałem wychowany i stało się to moim przekleństwem). Pracuję nad sobą od lat – bezskutecznie. Ostatnio po raz kolejny pokazano mi, gdzie moje miejsce. Może to przez to, że jestem niezbyt urodziwy (kiedyś w młodości, dziewczyna z którą chciałem chodzić powiedziała mi wprost: „Jesteś fajny, ale wstydziłabym się z tobą pokazać na mieście”). Jeśli możesz to podpowiedz czy jest jakieś wyjście bo „samotność to taka straszna trwoga…” Maniek.

  • Mancer
   Luty 11, 2011 | 14:42

   Po pierwsze jeśli sam twierdzisz że nie potrafisz się zmienić, to tak właśnie jest. Sam wiesz najlepiej i NIC ale to absolutnie NIC nie da się zmienić jeśli sam nie będziesz chciał albo twierdził, że nie potrafisz to się nie uda itp. Tak samo jak niektórzy twierdza, że nie są w stanie rzucić palenia i że to trudne.. A inni po 30 latach jarania 2 paczek dziennie, wyrzucają papierosy i już nigdy nie wracają. To kwestia wewnętrznej decyzji…
   Po drugie, to wcale nie trzeba być „macho”. Trzeba za to mieć właśnie zdanie i nie bać się go wyrażać. Swoje hobby, swoje życie i silnie ustanowione granice, które nie pozwalają aby inni wchodzili nam na głowę.
   Bynajmniej to nie znaczy, że trzeba być jakimś macho czy innym dupkiem.
   Ale flirt polega w dużej mierze na tym, aby w ZABAWNY sposób lekko się przedrzeźniać. Takie werbalne przeciąganie liny. Przyjacielska próba, wyłaniającą kto jest silniejszy. Kogo będzie na wierzchu. Kobiety są genetycznie zaprogramowane aby atrakcyjni wydawali im się mężczyźni, którzy mają silny charakter. Jeśli widzi że można Ci rozkazywać, owinąć Cię wokół palca, to nie jesteś atrakcyjny.

   Tak naprawdę bycie „Za miłym” często wypływa z dwóch rzeczy:
   1. Niskie poczucie własnej wartości. Z jakiegoś dziwnego powodu czujesz, że piękna kobieta jest lepsza od ciebie. Ze przez to jak wygląda należą się jej jakieś przywileje.. co oczywiście jest bzdurą.
   2. Strach przed tym co sobie inni pomyślą. Często właśnie to zabija asertywność i niszczy w zarodku wszystkie próby.
   Też kiedyś byłem zdecydowanie „zbyt sympatyczny” i był to okres w którym kobiety nie traktowały mnie poważnie. Na szczęście można sobie z tym poradzić… Zmienić przekonania. Zwiększyć pewność siebie. Zacząć inaczej patrzeć na interakcje damsko-męskie itp. Mam w planach zrobić program o tym… ale to trochę potrwa. Zwłaszcza, że chce aby był naprawdę dobry i pomagał ludziom.

 2. Gacek
  Styczeń 24, 2013 | 23:50

  A ja z kolei jestem sympatyczny z natury i taki po prostu jestem. Zmieniać się nie zamierzam raczej, bo czuję się siebie wart takim, jakim jestem teraz. Jeśli nie będę potrafił poderwać na swój charakter dziewczyny to trudno, zostanę starym kawalerem, nic a nic mi to nie przeszkadza. Nie krzywdzę ludzi, więc zmieniać się dla kogoś nie zamierzam. EOT.

Leave a Reply

Wanting to leave an <em>phasis on your comment?