Metoda Mancera – Startujemy!

Zaczynamy!

Właśnie powstała pierwsza wersja strony www.mancer.pl . Na razie jeszcze pracujemy nad stroną techniczną i formalną… pewnie zajmie nam to trochę czasu. Całkiem sporo czasu – szacujemy, że jeszcze ok 3 tygodnie.

Ale gdy już trochę ogarniemy sprawy techniczne, pojawi się tu wiele bardzo ciekawych materiałów na temat uwodzenia kobiet. Tylko autorskie rzeczy najwyższej jakości. Wszystko oczywiście „field tested”.  W 100% sprawdzone w praktyce, z gwarancją działania.

Metoda Mancera – Najprostsza i najłatwiejsza droga trafienia do kobiecych serc.

Pozdrawiam,
Mancer.

3 komentarze to Metoda Mancera – Startujemy!
 1. pol
  Styczeń 23, 2010 | 00:26

  Witam !

  Fajna ściema piszesz,z piszesz i na końcu dupa blada ?
  Pewnie kaskę chcesz co ? Za darmo to nawet w pysk nie dają co?

 2. Mancer
  Styczeń 27, 2010 | 13:11

  Cześć Pablo,

  ‚Dupa blada’ – bo tak naprawdę jeszcze nie ma tu nic konkretnego. Ot wrzuciłem kilka NIE SKOŃCZONYCH stron, aby cokolwiek było i google zaindeksował domenę.
  Na razie pracujemy głownie nad konkretnym kursem na DVD. Jesteśmy w trakcie nagrywania. Ostatnio trochę prace zwolniły, bo wpadł mi do głowy pewien mały szatański pomysł i chciałem to dodać jeszcze do kursu. Na razie testuje. Wczoraj i przedwczoraj mimo mrozu, całe dnie byłem na spotkaniach 😉 Wszystko musi być dokładnie sprawdzone w boju!

  Dojście do niektórych rzeczy kosztowały mnie dużo czasu i pieniędzy. Mam np. sposób który ma ok 50% skuteczność na podryw pozornie dość mocno wysuczonej modelki czy tancerki, przez net! Takiej której wszyscy pisza, a niktórzy goście proponuja sponsoring po 1tys za noc. Będą konkretne przykłady do użycia słowo w słowo, ich odpowiedzi, wskazówki jak kalibrować itp. itd. – to będzie płatne!

  Ale będzie też NAPRAWDĘ dużo moich wartościowych materiałów, zupełnie za darmo. Także zapraszam za ok miesiąc – jak wszystko ogarniemy.

  Pozdrawiam,
  Mancer.

 3. krzysztof
  Kwiecień 5, 2012 | 15:05

  Siemasz Mancer twoje metody są świetne zarejestrowałem się na sympatii dobrze usmażyłem profil i zainteresowało się mną pięć dziewczyn i już z trzema piszę dzięki

Leave a Reply

Wanting to leave an <em>phasis on your comment?