Czy Kiedyś Przytrafiła Ci Się Któraś z Tych Rzeczy?

 • Nie wiedziałeś jak zagadać do dziewczyny? Wyglądała naprawdę fajnie, ale nic nie zrobiłeś, bo nie wiedziałeś co masz zrobić aby skutecznie zainteresować ją swoją osobą.
 • Bałeś się odrzucenia i wyśmiania. Wiedziałeś, że powinieneś coś zrobić: Coś powiedzieć, wziąć ją za rękę, pocałować… ale nie zrobiłeś tego. Bałeś się zadziałać, bo mogło wyjść niezręcznie.
 • Kobieta bardzo Cię polubiła.. niestety jako przyjaciela – A Ty chciałbyś zostać jej chłopakiem!
 • Rzuciła Cię dziewczyna.. Dlaczego to się stało? Chciałbyś ja odzyskać! Jak to zrobić?
 • Chciałbyś mieć powodzenie – Niektórzy to mają „szczęście”. Dziewczyny same rzucają się im na szyję. Trochę Cię to wkurza! Dlaczego one nie postępują tak w stosunku do Ciebie?!? Jak to zmienić?
 • Ona nie zwraca na ciebie uwagi 🙁 – Znasz piękną dziewczynę, z którą naprawdę chciałbyś się umówić. Ciągle jednak widujesz ją z jakimś ordynarnym „palantem”. Dlaczego taka fajna kobieta w ogóle spotka się z takimi gośćmi? Co oni mają w sobie, że ją to kręci? Co powinieneś zrobić, aby zwróciła uwagę na Ciebie?
 • Rozmowa na randce zupełnie się nie kleiła. Chciałbyś aby zobaczyła, że jesteś naprawdę interesującym i fajnym facetem… jednak nie bardzo widziałeś co masz mówić i robić, aby się tak stało.
 • Jej zainteresowanie kompletnie opadło. Spotykaliście się trochę. Robiłeś co mogłeś… ale ona teraz nie chce już więcej się umawiać, ani nie odbiera od Ciebie telefonu.
 • Twoja dziewczyna często strzela fochy. Obraża się, albo złości na Ciebie. W waszym związku jest coraz gorzej. Chciałbyś widzieć dlaczego tak się dzieje i najważniejsze: Co z tym powinieneś zrobić?
 • Jesteś naprawdę miły, a ona ODMAWIA – Zapraszasz kobietę na kolację. Fundujesz kino. Prawisz jej komplementy.. Bardzo Ci zależy.. robisz wszystko co możesz, ale to nie działa. Ona twierdzi, że Cię lubi.. ale tylko jako kolegę.

Pozwól, że Cię zapytam:

Czy byłeś w którejś z tych sytuacji?

Jest w Twoim życiu dziewczyna, którą chciałbyś zdobyć… albo z którą chciałbyś być, ale jakiegoś powodu nie ma między Wami tak zwanej CHEMII?
Chciałbyś wiedzieć jak ją zdobyć i wzniecić między wami pożądanie?

Wielki Sekret Miłości

Zdradzę Ci ten sekret: “Miłość Nie Wybiera!”

Pomyśl o tych słowach przez minutę.

MIŁOŚĆ NIE WYBIERA!

Co to może znaczyć?

To znaczy, że kobiety nie zastanawiają się i SAME NIE DECYDUJĄ w kim się zakochają..

To po prostu się dzieje. Gdy poczuje miłość i pożądanie na najgłębszym fizycznym poziomie, to już nic nie może zrobić. Wpadła jak śliwka w kompot.

Widziałeś kiedyś w gazecie historię, że jakiś drań przez dwadzieścia lat znęcał się nad swoją kobietą? A ona Ciągle z nim była.. Słyszałeś o oszustach matrymonialnych, w których dziewczyny są tak zakochane, że oddają im ostatnie pieniądze i poświadczają kredyty?A może nawet masz koleżankę, która spotyka się z facetem, co wcale nie traktuje jej dobrze. Ona żali się Tobie jak to jej źle i się nie układa.. ale ciągle jest z nim.

To postępowanie nie ma logicznego sensu prawda?

Często One same nie rozumieją, co się wtedy z Nimi dzieje. Gdy potem zapytasz, to odpowiadają: „Naprawdę nie wiem co ja w nim wtedy widziałam”.

Gdy potrafisz wytworzyć atrakcyjność, pożądanie i chemię, to nie ważne jak wyglądasz, ile kasy masz, czy nawet jak ją traktujesz. Możesz zrobić naprawdę wszystko… A ona i tak będzie chciała być Twoją kobietą.

A jeśli nie potrafisz… to zostaniesz tylko jej przyjacielem od pogaduszek.

Dlaczego Niektórzy Mają Takie Powodzenie?

Mówi się, że niektórzy mają w sobie to *coś*.

Kiedyś nie miałem powodzenia wśród kobiet… ale postanowiłem to zmienić. Uczyłem się z wielu źródeł. Ale przez ostatnie kilka lat, starałem się głównie poznać i zadawać z facetami, którzy właśnie działają niczym magnes na kobiety. Powiem Ci, że niektórzy są w tym tak dobrzy, że gdybym nie widział tego na własne oczy, to bym nie uwierzył, że to w ogóle możliwe.

Gdy wgryzałem się w to głębiej i głębiej, zacząłem rozumieć, że oni są tak CHOLERNIE DOBRZY w podrywaniu dziewczyn, bo wiedzą o naprawdę wielu rzeczach, o których normalny facet niema pojęcia.

Nie tylko dokładnie wiedzą co robić w danej sytuacji, ale też rozumieją jak to działa… Czasem nawet robią rzeczy które z pozoru, dla większości nie mają sensu. Jednak okazuje się, że ma to ściśle określony powód, który pomaga zdobyć dziewczynę. Ci goście zachowują się jakby opanowali do perfekcji psychologie kobiety, i wykorzystywali to przy każdej możliwej okazji.

Zdałem sobie sprawę, że wykorzystują pewnego rodzaju drogę na skróty – okno w umyśle dziewczyny. I to Okno daje im siłę i możliwości jakie są niedostępne dla większości facetów, którzy o tym nie widzą.

Wszystko się zmieniło, odkąd zacząłem wykorzystywać, to czego od nich uczyłem. Już nie mam problemu jak poderwać dziewczynę:

Odkryj drogę na skróty:
Okno do Kobiecego Umysłu, Ciała I Emocji

W tej książce znajdziesz dokładnie jak to się robi. Dowiesz się co działa na kobiety i dlaczego.

 • Poznaj wrodzone genetyczne „sznurki”, które ZMUSZAJĄ kobietę aby podświadomie wybrała pewnych mężczyzn.. Jak działają? I jak możesz nauczyć się za nie pociągać – tak aby działały na Twoja korzyść (str. 12 – 32).
 • Jak podejść i poderwać nową dziewczynę? Czego nie mówi na początku? Jakie są najlepsze teksty do zagadania? Wykorzystaj „Okno Szansy” jakie daje Ci dziewczyna (str. 171 – 178)
 • Jak poderwać przyjaciółkę? Dokładne instrukcje i plan działania, jak przejść od przyjaźni do miłości. 4 techniki podrywu, które niesamowicie dobrze sprawdzają się w tym przypadku. (str. 179- 189)
 • Pięć rzeczy w Twoim życiu, przez które masz teraz kłopoty z zainteresowaniem dziewczyny swoją osobą. To wszystko nie Twoja wina! Gdy poznasz problem, to niezależnie czy masz 18, czy 50 lat, będzie mógł to łatwo zmienić. (str. 8-9 i 156)
 • Jak stać się atrakcyjnym mężczyzną, który naturalnie przyciąga kobiety? Dowiedz się czego NAPRAWDĘ pragną kobiety. Co je pociąga i sprawa, że nogi stają się miękkie. Wcale nie chodzi tu o pieniądze, prezenty czy Twój wygląd. Gdy znasz ten sekret, to nie oprze Ci się prawie żadna.
 • Naukowe podejście do podrywu. Poznaj wyniki badań nad atrakcyjnością i tym co sprawa, że kobiety preferują bardziej pewnych mężczyzn.
 • Zrozum kobiecą seksualność. Poznaj prawdziwe powody dlaczego kobiety uprawiają seks („chciałam wyrazić swoją miłość” jest dopiero na 3 miejscu!) Dowiedz się jakie warunki trzeba spełnić, aby łatwo dała się namówić na szybki numerek. (str. 32 – 35)
 • Pewne cechy charakteru są niesamowicie atrakcyjne dla kobiet. Poznaj dokładnie które to są, oraz przede wszystkim JAK powinieneś je okazywać. Tak aby od zaczęła robić do Ciebie maślane oczy. (str. 35 – 53)
 • Jeśli chcesz aby traktowało Cię jako poważnego kandydata na chłopaka, to musisz wiedzieć o 19 cechach charakteru których NIGDY nie powinieneś okazywać przy niej. Inaczej będziesz zabijał swą atrakcyjność w jej oczach (str. 57)
 • Nadajesz się na kochanka, czy przyjaciela? W jaki sposób kobiety to sprawdzają? Jeśli oblewasz te testy, to ona TRACI swoje zainteresowanie Tobą. A gdy zdajesz je pomyślnie, to zaczynasz jej się wydawać diabelsko pociągający. (str. 58 – 75).
 • 17 gotowych tekstów, które pomogą Ci w momencie testu obrócić go na swoją korzyść i zyskać na atrakcyjności. Dzięki temu będzie bardziej Tobą zainteresowana, zacznie poświęcać Ci więcej uwagi i łatwiej spełni wszystkie Twoje prośby. (str. 58 – 75).
 • Co MUSISZ odpowiedzieć, gdy dziewczyna pyta Cię „Jaki masz samochód?” ,albo „Gdzie pracujesz?”. Tak naprawdę wtedy chodzi jej o coś ZUPEŁNIE INNEGO (str. 64)
 • Jak poderwać dziewczynę, która na imprezie prosi Cię o papierosa? Dokładne teksy których sam używam. (str. 69)
 • Czy jest zainteresowana? Jak to poznać? (str. 71)
 • „Mam chłopaka” – Co to naprawdę znaczy gdy Ci tak mówi? Dowiedz się co masz wtedy zrobić, aby wyszło na Twoje. (str. 73) Jak sobie poradzić z „Nie daje numerów nieznajomym”? (str. 74)

Jak poderwac dziewczyne EKA

System Podrywu EKA

Bajecznie prosty i niezwykle skuteczny. Gdy go stosujesz, to kobieta po prostu zaczyna ODCZUWAĆ, że Cię CHCE! Nie będzie mogła się powstrzymać. Przy nim nie musisz wcale być bogatym, przystojny, czy nawet mieć jakiś super tekstów. Wystarczy, że odpowiednio po kolei będziesz robił trzy rzeczy, tak ja Ci pokażę (str. 75 – 90)

Eskalacja – To fizyczne posuwanie znajomości do przodu. Dotyk i intymność.

Komfort – Oswojenie jej ze sobą. Wytworzenie porozumienia. I danie jej logicznemu umysłowi usprawiedliwienia, że może to z Tobą zrobić i będzie OK

Atrakcyjność – Budowanie pożądania na głębokim fizycznym poziomie. Dosłownie zwierzęcego magnetyzmu, który zacznie odczuwać w Twoim kierunku.

 • Wywołaj w niej podniecenie seksualne. Rozpal ją do czerwoności tak, że nie będzie mogła się opanować i dosłownie rzuci się na Ciebie. Możesz to zrobić nawet na koleżance, za pomocą pozornie niewinnego dotyku (str. 79- 81)
 • Jak CAŁKOWICIE UNIKNĄĆ ODRZUCENIA? Dowiedz się kiedy i jak masz działać, aby nigdy nie usłyszeć odmowy. Sposób i dokładna kolejność, co masz robić, aby bez żadnego oporu wspinać się krok, po kroku, aż do namiętnego pocałunku (str. 81-85)
 • Czy na pewno się nie narzucasz? Jak podryw ma się do zasad savoir-vivre? (str. 84)
 • Poznaj technikę budowania komfortu między wami. Tak abyście oboje zaczęli czuć się w swoim towarzystwie przyjemnie i swobodnie. (str. 86 – 89)
 • Technika Prowadzenia – Jak wzmocnić między wami więź i sprawić aby dziewczyna otworzyła się przed Tobą? (str. 89)
 • Chcesz aby podryw stał się dla Ciebie prosty i łatwy? Poznaj 13 KRYTYCZNYCH błędów które 95% facetów popełnia. To przez nie, tak trudno im zdobyć kobietę. Nawet jeden może Cię skreślić! No chyba że jesteś sławny i bogaty… wtedy może Ci wybaczy ze dwa, albo nawet trzy (str. 91 -112)
 • To naprawdę niesamowite.. Czy wiesz, że gdy dziewczyna mówi, że jesteś „sympatyczny”, to nie ma nic dobrego na myśli? (str. 92)
 • Bardzo sobie szkodzisz, gdy nieumiejętnie używasz komplementów. Poznaj ich prawdzie znaczenie. Nie bądź jak większość, która robi to TOTALNIE źle.
 • Co i jak powinieneś mówić, aby dziewczyna zaczęła Cię postrzegać jako bardzo atrakcyjnego i pewnego siebie mężczyznę. (Str. 101-104)
 • Chcesz zostać jej przyjacielem, czy kochankiem? Dowiedz się jak kobiety nieświadomie klasyfikują facetów. Co dokładnie MUSISZ robić, abyś miał u niej szanse na coś więcej? (str. 112 -121)
 • Prezenty które jej kupujesz, mogą wszystko popsuć i ODDALIĆ Cię od celu (str 100 i 112-123)
 • Odwróć zasady. Zrób tak, aby to ona zaczęła się martwić, o to czy nie dasz jej kosza (Str. 118- 121)
 • Co robić aby dziewczyna nie potraktowała Cię jako tylko jednonocną przygodę?
 • Zastosuj seksualną komunikację, na podświadomym poziomie, która sprawi, że nie będzie mogła przestać o Tobie myśleć. Poznaj 12 niezwykle skutecznych technik tworzenia atrakcyjności, które wzmagają pożądanie. (str.122 – 152).
 • Jak przestawić filtry i przeprogramować swój umysł, tak aby stać się naturalnie atrakcyjnym dla kobiet. Zaadoptuj 7 Przekonań, które sprawą, ze będziesz nie do zatrzymania (str. 155- 159)
 • Nie podchodzisz bo boisz się, że Cię wyśmieje? Nie działasz, bo martwisz się, że może odmówić? Poznaj 10 sposobów, jak podejść do sprawy i co konkretnie robić, aby ODRZUCENIE SATŁO SIĘ NIEMOŻLIWE. Będziesz całkowicie odrzucenio-odporny (str. 160 – 167).
 • Dlaczego kobiety zdradzają? Ona Ci o tym nie powie! Odkryj błędy, które gdy popełniasz, to zachęcają ją do tego. Jak tego uniknąć i sprawić aby zawsze była Ci wierna. (str. 190-193).
 • Dziewczyna naprawdę ma chłopaka.. ale bardzo Ci na niej zależy. Co powinieneś zrobić? (str. 192).
 • Skąd się bierze Twoja nerwowość przed podejściem do nowej pięknej dziewczyny?
 • Kiedy i jak ją należy pocałować? Dowiedz się jak rozpoznać, czy dziewczyna już jest gotowa i chce abyś ją pocałował.
 • Jak sprawić, aby Twoja dziewczyna kochała Cię, dogadzała Ci w łóżku i traktowała jak króla! (Jeśli tego nie wiesz, to prawdopodobnie skończysz tak, że będzie zabierała Twoją wypłatę, strzelała fochy i kazała Ci spać na kanapie..)
 • „Przyjaciel”, „Chłopak” czy może „Kochanek”? – Poznaj prawdziwe powody dlaczego kobiety umieszczają mężczyzn w szufladce z napisem „Przyjaciel”. Jak tego uniknąć? I jak się ratować się, gdy już Cię tak zaszufladkowała?
 • System według którego kobiety nieświadomie i NATYCHMIASTOWO klasyfikują mężczyzn ( Znów: To nie ma nic wspólnego z pieniędzmi czy byciem przystojnym – gdy wiesz jak to działa i jak to wywołać, kobiety NATURALNIE będą umieszczać Cię na szczycie swojej listy.
 • Proste lekarstwo, które zamieni każdą nudną i nieciekawą rozmowę w elektryzujący flirt.
 • Ponad SZEŚĆDZIESIĄT gotowych tekstów i zachowań, dzięki którym zawrócisz niejednej w głowie. Możesz ich użyć od razu.
 • Oraz wiele, wiele, więcej…

Dodatkowo, jako uzupełnienie dostaniesz jeszcze cztery inne, niezwykle ciekawe rzeczy:

Bonus #1: Atrakcyjna Mowa Ciała.

 • W jaki sposób, po mowie ciała kobieta poznaje czy jesteś konkretnym facetem?
 • Dowiedz się jak dokonując małej korekty w swojej postawie, możesz bardzo zyskać na atrakcyjności.
 • Główny błąd, który blokuje podryw – popełnia go większość mężczyzn w klubach, pubach i na imprezach.
 • Postawa która mówi jej, że jesteś naprawdę konkretnym facetem.
 • Jak okazywać otwartość na nową znajomość?

Bonus #2: DOTYK – Drabina Eskalacji

 • W jaki sposób podejść do nowej dziewczyny?
 • Sprytny sposób, aby łatwo podała Ci swój numer telefonu.
 • Jak za pomocą swojego POZORNIE NIEWINNEGO dotyku, możesz rozpalić jej zmysły i zakręcić w głowie? Dokładny sposób aby wyszło sprawnie i naturalne.
 • Jak od spojrzenia i małej rozmowy, przejść do „konkretów”. Kroki, które sprawią że gdy wykonasz je po kolei, to podryw wyjdzie niezwykle szybko i bez oporu.
 • Kiedy dokładnie należy ją pocałować? I jak to zrobić?
 • Jak uniknąć odrzucenia przy eskalacji kontaktu fizycznego?
 • Jak sprawdzić czy jest już gotowa na pocałunek? Jeśli wypadnie pomyślnie, to możesz śmiało całować. Wiesz że jest Twoja i NA PEWNO nie odmówi.
 • Jak jeszcze możesz zwiększyć swoją atrakcyjność.. i jednocześnie sprawić jej olbrzymią przyjemność.

Bonus #3: Ciekawe Tematy Do Rozmowy

 • Jak uniknąć niezręcznej ciszy?
 • O czym rozmawiać z dziewczyną?
 • 8 najlepszych tematów do rozmowy i ponad 40 różnych pomysłów.
 • Dziewczyna sama podsuwa Ci nowe Ciekawe tematy – musisz tylko to umieć wykorzystać.

Bonus #4: Jak Odzyskać Dziewczynę?

 • Poznaj prawdziwe powody i przyczyny dlaczego kobiety rzucają facetów.
 • Recepta na długi i szczęśliwy związek – uniknij betaizacji.
 • Jak odzyskać dziewczynę? Dokładną instrukcja krok po kroku, jak sprawić, aby do Ciebie wróciła.

Zobacz opinie o książce:

To co piszesz jest prawdą w 100%. W przeszłości też tak robiłem. Niemniej jednak dowiedziałem się dużo nowych i ciekawych rzeczy. (…) Super, że coś takiego piszesz, niech faceci wiedzą jak powinno się postępować z kobietami.

Paweł

Udało mi się poderwać koleżankę, w której… trochę się podkochiwałem. Nie mogę uwierzyć, że jesteśmy razem! Dzięki!!!

„Magor”

Twoja ksiązka bardzo mi pomogła. Zmieniłem swoje podejście i teraz znacznie lepiej radze sobie w kontaktach z kobietami.

Jaro

Wypróbuj „Kod Atrakcyjności” – BEZ RYZYKA Przez 365 Dni

Odmień swoje życie. Skończ z samotnością albo byciem tylko „przyjacielem”…

Ile jest dla Ciebie warte zdobycie wymarzonej dziewczyny? 100zł? 1000zł?? 10000zł? Czy może bezcenne? Ta książka jest na szczęście znacznie tańsza. Prawie codziennie wydajesz więcej na pizze, fajki, piwo, czy jakąś grę… Zamiast tego podejmij mądrą decyzję: Zainwestuj w siebie i swoje szczęście – To się bardziej opłaca.

Jestem ABSOLUTNIE przekonany, że ta wiedza wreszcie pozwoli Ci zdobyć wymarzoną dziewczynę i odmienić swoje życie na lepsze. Gdy nauczysz się tych technik i sposobów, kobiety zaczną postrzegać Cię jako niezwykle atrakcyjnego mężczyznę. Zrozumiesz wreszcie jak działa i kiedy rodzi się u niej pożądanie.

Dokładnie będziesz wiedział co zrobić, aby wywołać między Wami chemię i dziewczyna zaczęła Cię pożądać.

Chciałbym abyś sam mógł się przekonać, czy to rzeczywiście działa tak jak mówię. Proszę wiec, abyś zupełnie za darmo i bez ryzyka wypróbował te książki. Masz na to cały rok (365dni!) mojej Żelaznej Gwarancji.

Tak to działa:

Możesz kupić i używać tej książki (oraz załączonych bonusów) przez 365dni bez ryzyka. Jeśli Ci się spodoba – zatrzymaj ją. Jeśli nie, to wyślij mi e-maila na adres biuro@mancer.pl. Zwrócę Ci natychmiast całą kwotę, bez zadawania pytań.

Co teraz?

Masz do wyboru dwie wersję książki:
1. Elektroniczną – Plik PDF do natychmiastowego pobrania (po lewej stronie)
2. Prawdziwa wersja papierowa (po prawej stronie)

Obie wersje są IDENTYCZNE pod względem treści. Różnią się tylko okładką. W obu przypadkach dostaniesz też 4 BONUSY – są załączone na końcu książki jako dodatkowe rozdziały

Kliknij przycisk „Dodaj Do Koszyka”, a zostaniesz przeniesiony na stronę gdzie podasz swoje dane. OD RAZU po przycięciu płatności dostaniesz link do pobrania książki.

pdf kod atrakcyjnosci
[wpsc_products category_id=’4′ number_per_page=’1′]

Uwaga: Jeśli nie masz konta ani karty, to możesz wybrać opcję płatności na poczcie. Wydrukuj blankiet i go normalnie opłać na dowolnej poczcie.

PS. Ta książka sprawi, że wreszcie zaczniesz rozumieć kobiety. Poznasz „od kuchni” sekrety kobiecego umysłu. Przestaniesz się zastanawiać dlaczego czasem tak dziwnie się zachowują. Gwarantuje, że pomoże Ci to poznawać i spotykać się z dziewczynami których zawsze pragnąłeś..

PS2. Gdy skończysz ją czytać, nauczy jak wywoływać POŻĄDANIE. Poznasz metody, techniki i strategie które sprawiają, że kobieta zaczyna Cię PRAGNĄĆ na najgłębszym fizycznym poziomi. Pamiętaj: Miłość nie wybiera!Gdy się w tobie zakocha, to już nic nie może poradzić, na to że się tak stało…

OŚWIADCZENIE: Nie mogę Ci zagwarantować uzyskania efektu. Pokaże Ci metody, teksty, triki, które stosuje ale pamiętaj, że końcowy efekt zależy od Ciebie i od tego jak wykorzystasz te materiały. Ja nie mogę zagwarantować Ci sukcesu i nie ponoszę odpowiedzialności za Twoje działania.