Kiedy dzwonić? Co powiedzieć?

Promocja skończona, artykuł nieaktualny…

7 komentarzy to Kiedy dzwonić? Co powiedzieć?
 1. Marek
  Grudzień 12, 2012 | 19:37

  Dobry schemat, sprawdzony wielokrotnie. Cześć! Masz chwilkę? I później jakaś zabawna historia. Chwila rozmowy i ona przeważnie się umawia. Tak to po prostu działa.

 2. buc
  Grudzień 12, 2012 | 19:52

  nie ide nigdzie z nikim na sylwestra bueeehhehehehe

  • Mancer
   Grudzień 12, 2012 | 20:02

   a ja tam sobie z dupeczką do Egiptu lece na relaksik pod palami 😉

 3. Tomaj
  Grudzień 13, 2012 | 11:16

  Tak się zastanawiałem podczas tego co mówił Vekan o tych gokardach,że sztuka uwodzenia opiera się na małych kłamstewkach ,które powodują ekcytację kobiet.Tylko czy to w końcu nie wychodzi na jaw takie koloryzowanie?Oczywiście szkoda,że nie mam dostępu i środków na zbadanie pełnej wersji tego co oferujecie(niestety brak pieniędzy :/ 🙂 Ale to co mówicie jakoś jest podświadome tylko ci z nas ,którzy zgubili umiejętność uwodzenia przez różne uwarunkowania społeczne rodzinne , we finale odblokowywują się dzięki waszym poradom.
  Reasymując czy sztuka uwodzenia to sztuka odblokowywania się ?
  Jeżeli się mylę prosiłbym o jakieś komentarze.
  Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za waszą pracę

  • Mieszmund
   Grudzień 13, 2012 | 15:33

   Jak dobrze zakoloryzujesz nic z blisko otaczającą cie rzeszą ludzi to nigdy to tego nie dojdzie po za tym te drobne kłamstewka raz ze nie musza byc z kims zwiazane dwa mozna to tak powiedziec ze wywoła to emocje (ZROBISZ SWOJE W TYM CZASIE) a pozniej ona o tym zapomni bo bedziesz wzbudzał dalej w niej emocje fajny materiał ja mam pełną wersje polecam wam troche mnie irytuje czasem vekan jak siedzi i sie nie rusza 😀 ale takto naprawde fajni goscie jak obejrzałem materiał i bede go jeszcze męczył troche dodam ze juz na waszym sposobie ide jutro na impreze z dziewczyną : D / poprzez uwodzenie napewno sie odblokowujesz ale w tym zdaniu uwodzenie oznacza DOŚWIADCZENIE które zdobywasz a uwodzenie to dotyk i całowanie sex i cała reszta. między innymi w skrócie .

 4. Marek
  Grudzień 13, 2012 | 17:32

  Uwodzenie to dawanie kobietom to czego one potrzebują. Drobne kłamstewka nie mają większego znaczenia, choć ja np. nie robię takich rzeczy jak Vekan z gokartami. Poza tym kłamać trzeba umieć, jak nie jeździsz na gokartach, ba nawet nie wiesz gdzie jest najbliższy tor, to robisz z siebie idiotę i kłamcę. Ale jak opowiesz jakąś zabawną historię ze swojego dzieciństwa, która nie wydarzała się Tobie, tylko koledze, kto to sprawdzi?:) Zasadniczo najlepiej kłamać w tematach gdzie to i tak nie wyjdzie, bo niektóre laski są bardzo wrażliwe na oszustwo i można stracić fajną laskę przez głupie koloryzowanie.

 5. Marcin
  Grudzień 14, 2012 | 23:26

  A co jeśli dziewczyna nie odbierze tel bo np nie może, jest czymś zajęta to co wtedy?

Leave a Reply

Wanting to leave an <em>phasis on your comment?