Jeszcze Więcej Pewności Siebie!

Prawie 40 minut na temat sposobów zwiększania pewności siebie. Rozsiądź się wygodnie i zobacz teraz, bo ten materiał będzie tu tylko jeszcze 1 dzień.

Szkolenie już się odbyło – oferta nieaktualna

4 komentarze to Jeszcze Więcej Pewności Siebie!
 1. Krzysio
  Maj 25, 2013 | 19:57

  w sumie całkiem niezłe video i jest tu dużo prawdy. … jednak są pewne granice luzu i koleś mógłby popracować nad polszczyzną i ograniczyć zwroty typu kur@%a. Resztę uwag zachowuje dla siebie. Bez urazy 🙂

 2. Adrian
  Lipiec 4, 2013 | 10:39

  witam ten film jest zajebisty. Powiedzenie LUDZIE CIĘ MAJĄ W D??IE wypowiadane przez tego mentora się sprawdza. Odkąd je powtarzam, nie przejmuje się tym co o mnie powiedzą ludzie sprawdza się to w klubach również praktycznie wszędzie. Napisałem nawet kartkę na ścianie z tym powiedzeniem aby zawszę sobie to przypominac, dzięki niemu zmienił się mój tok rozumowania. Polecam go obejrzyc wszystkim pozdro dla tego Mentora i Macera

  • Mancer
   Lipiec 4, 2013 | 19:15

   Dokładnie. Pamiętaj też, że ludzie mają dokładnie takie same problemy (albo nawet większe!) niż Ty. Oni też zastanawiają się „co o nich sobie pomyślisz”, „czy ich polubisz”, itp. itd. tylko to maskują. Zwłaszcza kobiety 😉 ale gdy potrafisz przebić się przez ich maskę, to szybko jak na dłoni masz małą zagubioną dziewczynkę..

 3. Jenny Knox
  Lipiec 8, 2013 | 19:13

  Każdego dnia nabywałem coraz więcej pewności siebie aż do tego stopnia że nie musiałem już więcej naśladować tych mężczyzn ponieważ zachowanie które naśladowałem stało się AUTOMATYCZNE.

Leave a Reply

Wanting to leave an <em>phasis on your comment?