Niestety Spóźniłeś się… sprzedaż zakończona.

To już OSTATNIA szansa aby zdobyć ten materiał. Zostało:

UWAGA!:Z powodu awarii serwera (błąd w konfiguracji DNS) strona dla części osób była niedostępna. Dlatego na Waszą prośbę termin został przedłużony o 36h. Po 17-sierpnia, godz 12:00 program znika z Tej strony i już nigdy więcej nie będzie dostępny. To już ostateczna decyzja.
Wszystkie zamówienia złożone do tego czasu zostaną zrealizowane (nawet jeśli wpłata zostanie zaksięgowana później)

Cześć, Tu Vekan.

To, co za chwilę odkryjesz raz na zawsze odmieni Twoje relacje z kobietami.

Ponieważ poznasz strategię, która nauczy nawet największego laika, sztuki naturalnej i atrakcyjnej rozmowy, tak abyś już nigdy więcej widząc atrakcyjną kobietę, nie bał się o to, JAK DO NIEJ ZAGADAĆ.

Zanim to jednak zrobię, pozwól iż na początku zadam Ci 4 intrygujące pytania:

 • Czy próbowałeś porozmawiać z koleżanką, do której ewidentnie coś czułeś, ale jak tylko byłeś z nią sam na sam, to nie wiedziałeś co powiedzieć?
 • Czy zdarza Ci się obserwować jak seksowna kobieta przechodzi obok, nawet nie zwracając na Ciebie uwagi, a Ty bezradnie obserwujesz jak odchodzi zastanawiając się co zrobić?
 • Czy zdarzyło Ci się po walce z własnymi myślami i wymówkami przełamać się i podejść do kobiety z najlepszym tekstem na podryw, jaki tylko przyszedł Ci do głowy, po czym obserwować ewidentne zniesmaczenie na jej twarzy?
 • Czy starałeś się kiedyś o kobietę, która po tym jak wyznałeś jej uczucia powiedziała: „Fajnie mi się z Tobą rozmawia, ale myślę, że powinniśmy zostać przyjaciółmi”?

Jeżeli tak to musisz zrozumieć, że kiedy rozmowa z kobietą od samego początku jest atrakcyjna i emocjonująca, to te problemy nie mają miejsca.


Ponad rok temu przyszedł do mnie Krzysiu. Był facetem, który zdobył bardzo dobre wykształcenie, miał wysokie stanowisko w firmie i zaledwie 30 lat. A jego plan był prosty. Ustawić się w życiu, a potem znaleźć oszałamiająco piękną kobietę, z którą szczęśliwe spędzi resztę życia. Cały czas poświęcił na realizację planu i już w wieku 27 lat osiągnął to pierwsze, po czym próbował zrealizować drugie.

Mijały dni podczas gdy, on z bezpiecznego dystansu obserwował mijające go atrakcyjne kobiety. Nie wiedział co ma powiedzieć i przez to unikał inicjowania jakiegokolwiek kontaktu. A kiedy znów wracając z pracy wchodził do pustego luksusowego apartamentu wierzył, że kiedyś mu się trafi. Przecież w każdym filmie dobry, miły i nieśmiały chłopiec trafia na swoja królewnę. Po roku czekania wziął los w swoje ręce. Poszedł do psychologa z nadzieją, że terapia pomoże mu pozbyć się jego problemów z kobietami. Jednak kiedy po miesiącach terapii usłyszał: „Nie martw się przecież, kiedyś na pewno jakaś Ci się trafi”, już tam nie wrócił.

Przeprowadzono badania w których zapytano ludzi jak myślą, że zarobią swoje pierwsze 500 tysięcy? Ponad 70% z nich odpowiedziało, że wygrają te pieniądze na loterii. Prawda jest jednak taka, że ludzie ci karmią się złudnymi nadziejami o tym, że trafią się im magiczne cyferki, które odmienią ich życie na zawsze. Niestety faktem jest to, że prawdopodobieństwo trafienia 6 w totolotka wynosi 1:13 983 816, czyli 0,0000072%!!!

Tak samo jest z kobietami. Jeżeli przez 25 lat nie trafiła Ci się Pani Idealna, to szansa, że w najbliższym czasie sama się trafi, jest jeszcze mniejsza.

Bezradnie patrząc jak kolejna seksowna kobieta mija Cię na ulicy, nawet nie zwracając na Ciebie uwagi, zbliżasz się o 1 dzień do życiowej samotności.

Niestety Ty i Ja dobrze wiemy, że KIEDYŚ i JAKAŚ TAM to zdecydowanie za mało. Dojrzali mężczyźni doskonale wiedzą, że czekanie na Panią Wymarzoną podczas gdy, kolejna przeterminowana paczka prezerwatyw ląduje w koszu, to oszukiwanie samego siebie i ucieczka od problemu.

A może być zupełnie inaczej, tak jak to było z Krzysiem, który teraz jest szczęśliwym mężem i setkami mężczyzn, których nauczyłem Systemu Atrakcyjnej Rozmowy. Bo niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz studia albo jesteś już doświadczonym specjalistą i człowiekiem sukcesu. Czy jesteś przystojny i wysportowany, czy może, tak jak ja, przeciętnie wyglądającym, niskim i szczupłym mężczyzną, możesz skutecznie oczarować piękną kobietę.

I jestem tego absolutnie pewny, nie dlatego, że jestem jakiś super wybitny i lepszy od innych. Po prostu spędziłem lata robiąc to samemu, ucząc się od najlepszych uwodzicieli na świecie. A później pracując z nimi, przekazywałem wiedzę mężczyznom takim jak Ty, w różnych krajach. Ale nie zawsze tak było. Kiedyś kobiety wręcz uciekały ode mnie, a na samą myśl o rozmowie z nimi miałem betonowe nogi, drżący głos i nie MIAŁEM POJĘCIA co mam im powiedzieć.

To co było, jest już przeszłością. Decydujesz o tym co będzie w przyszłości.

Oto czego konkretnie się nauczysz:

 • Odkryjesz czym naprawdę jest atrakcyjna rozmowa i zrozumiesz, że słowa to tylko niewielka część tego, co naprawdę komunikujesz podczas rozmowy,
 • Nauczysz się wykorzystywać swoje całe ciało do tego, aby rozmowa z kobietą była atrakcyjna, dzięki temu będziesz potrafił nie tylo rozmawiać, ale też uwodzić i flirtować,
 • Dowiesz się jak w błyskawicznym tempie „budować w oczach kobiety wartość”, dzięki temu zaczniesz skupiać na sobie wzrok pociągających kobiet,
 • Nauczysz się tajemnicy „Wartości emocjonalnej” i staniesz się mężczyzną, który działa jak magnes na kobiety,
 • Dzięki technikom „Prowadzenia rozmowy”, będziesz potrafił naturalnie i pewnie kierować rozmową z kobietą tak długo jak tylko chcesz, to sprawi, że już nigdy nie będziesz zastanawiał się: „Co masz jej powiedzieć” i „Co powinieneś teraz zrobić”,
 • Dzięki niewidzialnym „Sposobom sugerowania”, dowiesz co zrobić, aby uniknąć momentów niezręcznej ciszy i panować nad rozmową cały czas,
 • Poznasz sposoby, które sprawią, że to kobiety będą mówiły więcej i starały się
  o Twoją uwagę, a nie na odwrót,
 • Odkrywając „System nagradzania”, pobudzisz w kobiecie intensywne seksualne zainteresowanie. To sprawi, że kobieta już nigdy nie zobaczy w Tobie przyjaciela, tylko potencjalnego chłopaka lub kochanka,
 • „Sekretny Element” sprawi, że rozmowa z kobietą będzie nieprzewidywalna i naturalna, a Ty staniesz się jej tajemniczą łamigłówką, która zaskakuje Ją
  w najmniej oczekiwanych momentach. To działa wręcz uzależniająco!,
 • Otrzymasz ogromną ilość przykładów, sposobów na rozpoczęcie rozmowy i gotowe historie, dzięki temu będziesz mógł od razu wyjść i rozmawiać z atrakcyjnymi kobietami, będziesz wiedział dokładnie co masz zrobić i powiedzieć,
 • Poznasz tematy, które warto poruszać rozmawiając z kobietą, dowiesz się też na jakie pytania warto znać wcześniej odpowiedzi i czego za żadne skarby nie należy wymawiać w otoczeniu kobiet,
 • I to nie wszystko bo…

System Atrakcyjnej Rozmowy Jest
UNIWERSALNY

System Atrakcyjnej Rozmowy jest niezwykle elastyczny i uniwersalny. Możesz go z łatwością dostosować do swojego charakteru, miejsca i typu kobiety, który uwodzisz.

Już dzisiaj, teraz masz szansę
przekonać się o tym na własnej skórze.

Ten System Dokona Rewolucji w Twoim Życiu

A wszystko w postaci seminarium video i wspaniałego  e-booka!  Łącznie ponad 40minut video i 200 stron unikalnego materiału.

Za Ile Możesz Nabyć Ten System

Do tej pory, ta wiedza nie była dostępna na Polskim rynku i można ją było otrzymać tylko na specjalnych szkoleniach, za które mężczyźni płacili setki, a nawet tysiące dolarów. Sam, aby móc uczyć się od najlepszych, zapłaciłem kilka tysięcy dolarów. Cena tego materiału w formie elektronicznej wynosi spokojnie 97 zł, 127 zł a nawet 159 zł i wiem jak wielu mężczyzn chce go zdobyć. Każdego dnia otrzymuje dziesiątki maili od mężczyzn takich jak Ty, który szukają skutecznego sposobu na rozmawianie z kobietami i nie każdy może pozwolić sobie na wydanie nawet takich pieniędzy. Dlatego chcę Ci pomóc i niektórzy pomyśleli, że oszalałem, jednak chce oddać Ci ten materiał za jedyne 37 zł.

Są to jedynie koszta, które ponoszę prowadzać działalność gospodarczą, płacąc podatki, prowizje dla partnerów i Dotpay.pl, utrzymując serwer i domenę. To wymarzona cena w zamian za wartość jaką otrzymasz.

Poznaj Opinię Innych Mężczyzn:

Po zapoznaniu się z tym materiałem raz na zawsze przestaniesz myśleć o uwodzeniu kobiety w kategoriach rozmowy i wypowiadanych słów, jednocześnie nie wpadając w pułapkę, że słowa nie mają znaczenia i możesz mówić cokolwiek. Od dawna wiadomo że słowa to tylko 7% komunikatu. Vekan doskonale opisuje jak korzystać z pozostałych 93%, czyli Podtekst Słów i Mowa Ciała jednocześnie nie zapominając, o czym rozmawiać. Jeżeli do tej pory Twoja rozmowa nie wywierała większego wpływu na kobiety to oznacza, że Twój podtekst słów był do dupy. Niby oczywiste, ale nie zawsze o tym pamiętamy. A tutaj mamy to szczegółowo wyjaśnione. Esencją tego produktu jest System Atrakcyjnej Rozmowy, gdzie na tacy masz podane jak powinna przebiegać interakcja z kobietą. Do tego wszystkiego masz masę przykładów, gotowych tekstów, a nawet dialogów. Szczerze polecam. Za niewielkie pieniądze dostaniesz wiedzą, która sprawi ze zrobisz milowy krok w kontaktach z kobietami.

„~ Daniel”

W materiale „Jak rozmawiać z pięknymi kobietami” zostały zawarte najważniejsze informacje dotyczące rozmowy z kobietami. Wbrew pozorom w materiale nie znajdziemy setek gotowych tekstów, których trzeba się nauczyć na pamięć, a które podczas praktyki i tak zostaną zapomniane. Znajdziemy tutaj coś o wiele bardziej wartościowego – wiedzę, która gdy zostanie opanowana pozwoli na swobodną i skuteczną rozmowę z kobietą. W każdym module znajdziemy bardzo trafne przykłady, które pozwalają lepiej zrozumieć omawiany problem. Jest to pozycja obowiązkowa dla osób, które mają problemy z komunikacją z kobietami. Zachęcam do zakupu, bo naprawdę warto.

„~ Dawid”

Na pierwszej stronie tego materiału można podziwiać zdjęcie pięknej kobiety. Podobnej do wielu pięknych kobiet, które na co dzień mijam, które czasami się do mnie mile uśmiechają a ja ciągle znajduję głupie i często nieracjonalne wymówki i nic z tym nie robię. Pozwalam jej odejść, choć doskonale wiem, że ta sama szansa się już nigdy nie powtórzy, że będę zaraz żałował i pluł sobie w twarz. Wskazówki, objaśnienia i przykłady zawarte w tym materiale to solidna podstawa do tego, aby to raz na zawsze zmienić. Wszystko ujęte w zrozumiałe zasady i ramy, których ja jako facet wymagam aby to zatrybić i zacząć stosować. Kiedyś zapytałem piękną kobietę wprost na gg: „Co facet powinien zrobić, aby Ciebie poderwać?” Odpowiedziała mi: „Nie wiem, to się po prostu dzieje.” Otóż dla mnie, to nie było takie po prostu, a dzięki temu co tutaj przeczytałem zrozumiałem czego nie robiłem, a co robiłem źle. Teraz pozostaje już tylko zaczepiać, prowokować, poznawać wreszcie te piękne kobiety, aż spotkam tą, na którą tak długo czekam i sprawie, że dalej będziemy już podążali razem.

„~ Krzysztof”

Materiał „Jak rozmawiać z pięknymi kobietami” nie składa się z samych dialogów, które można wykorzystać, żeby skutecznie uwieść atrakcyjną kobietę. E-book jako rozwinięcie tego, co jest w video i głównie zawiera fundamenty, podstawową wiedzę, która mówi o tym jak masz się zachowywać, a przytoczone przykłady pozwolą Ci lepiej zrozumieć przekaz. I to jest właśnie świetne, bo skoro czujesz się pewnie i widzisz, że kobieta reaguje pozytywnie na Twoje zachowanie, wtedy gadka już jakoś płynie i masz pole do popisu na wytworzenie swoich oryginalnych patentów na fajną rozmowę. Materiał zawiera treść, którą prawdopodobnie w mniejszym stopniu każdy zna, ale na co dzień nie zdaje sobie sprawy o istnieniu tych zjawisk. Wszystkie elementy są odpowiednio rozbudowane. Tekst jest napisany przejrzyście i wiedza w nim zawarta jest łatwa do przyswojenia. Moim zdaniem ten e-book jest niezbędnym podręcznikiem każdego mężczyzny podejmującego działanie. Bardzo może się przydać podczas analizowania minionych zdarzeń i pomóc przy wyciąganiu wniosków. Podejrzewam, że czytając go możesz sobie powiedzieć: „kurde, racja czego ja o tym wcześniej nie pomyślałem ?”. Jak na tacy masz podaną instrukcję, którą z łatwością można wykorzystać w praktyce. Jest niezbędny dla początkujących uwodzicieli, ale myślę, że może też uzupełnić braki tych z większym bagażem doświadczeń.

„~ Kamil”

Atrakcyjna Rozmowa to Klucz
do Regularnych Sukcesów z Kobietami

Nigdy nie sądziłem, że zdecyduje się udostępnić te potężne metody publicznie. Do tej pory były dostępne tylko dla wąskiego grona moich najbliższych przyjaciół i osób specjalnie wyselekcjonowanych, które płaciły mi ogromne pieniądze, aby poznać ten sekret. Ten system jest tak skuteczny, że w nieodpowiednich rękach jest jak 20 kilo trotylu na kacie zamachowcy. Jednak wiem, że użyty w dobrym celu może odmienić życie każdego przeciętnego mężczyzny, dając mu szanse na spełnienie swoich najskrytszych fantazji seksualnych lub związanie się z tą JEDYNĄ.

Nawet Największy Laik Może Zastosować te Metody,
Aby Oczarować Oszałamiająco Piękną Kobietę

Każdego dnia poznaje i pomagam mężczyznom takim jak Ty. Mężczyznom, który walczą ze sobą, aby zdobyć się na odwagę i porozmawiać z kobietami. Mężczyznom, który mają już dość wracania do pustego mieszkania i samotnie spędzonych weekendów. Mężczyznom, którzy zasługują na poznanie kobiety swoich marzeń.

Sam pomyśl:

Jak bardzo zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś od tej chwili idąc swobodnie ulicą z premedytacją i uśmiechem wypatrywał seksowne kobiety z którymi pójdziesz porozmawiać, zamiast liczyć na szczęście i na to, że samo się trafi?

Jak bardzo zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś już nigdy nie musiał martwić się o to, co masz powiedzieć, rozmawiając z seksownymi kobietami, przyjaciółmi, nowymi znajomymi, szefem, pracodawcą i wspólnikami?

Pomyśl, nagle pewnie i na luzie podchodzisz do koleżanki z pracy w której kochasz się od dawana. Doskonale wiesz jak masz z nią rozmawiać, aby zaczęła widzieć w Tobie kogoś więcej niż tylko kolegę.

Co będziesz myślał o sobie, kiedy rozmawiając z kobietą zaczniesz rozbudzisz jej emocję do takiego stopnia, że zacznie darzyć Cię natychmiastowym zaufaniem i błyskawicznie otworzy się na nowe intrygujące doświadczenia.

30 Dniowa Gwarancja Satysfakcji

System Atrakcyjnej Rozmowy jest objęty 30 dniową gwarancją satysfakcji.

Jeżeli w ciągu 30 dni od nabycia Systemu stwierdzisz, że z jakichkolwiek powodów ten materiał nie jest dla Ciebie. Wyślij do mnie wiadomość na email mancer@mancer.pl, z prośbą o zwrot, który otrzymasz natychmiast.

A ponadto system, będziesz mógł zatrzymać dla siebie.

Co teraz?

Kliknij przycisk DODAJ DO KOSZYKA, a zostaniesz przeniesiony na stronę gdzie podasz dane do płatności i dokonasz transakcji przez bezpieczny szyfrowany system dotpay. Od razu po zaksięgowaniu (nawet jeśli to 2 w nocy) otrzymasz linka do pobrania Książki oraz dostaniesz e-maila ze specjalnym linkiem do Seminarium Video.

Uwaga: Jeśli nie masz konta ani karty, to możesz wybrać opcję płatności na poczcie. Zaznacz na stronie Dotpay „przelew/przekaz”. Wydrukuj blankiet i go normalnie opłać na dowolnej poczcie. Lub jeśli chcesz, to wybierz „płatność w Żabce”.

PS. Działaj szybko. Ponieważ ten program w tak atrakcyjnej ofercie jest dostępny TYLKO do 15 września. Potem zniknie z mojej strony. Nie chciałbym abyś później żałował, że go nie masz…

OŚWIADCZENIE ze względów PRAWNYCH: Nie mogę Ci zagwarantować uzyskania efektu. Poznasz metody, teksty, triki, które stosuje ale pamiętaj, że końcowy efekt zależy od Ciebie i od tego jak wykorzystasz te materiały. Ja nie mogę zagwarantować Ci sukcesu i nie ponoszę odpowiedzialności za Twoje działania.