Jak poderwać dziewczynę – System EKA

Chciałem Ci przybliżyć System podrywu, którego używam. Jest niezwykle prosty i skuteczny, bo…

Poderwanie dziewczyny, to rzecz niezwykle prosta!

Kiedyś, jak miałem 10 lat, to prowadzenie samochodu wydawało mi się bardzo  trudną sprawą. Tyle tam się dzieje naraz: trzeba kręcić kierownicą, patrzeć po lusterkach, wciskać pedały, zmieniać biegi, itp..

Ale jak już poszedłem na kurs. Trochę się poduczyłem, potrenowałem, to zdałem prawko i okazało się, że to tak naprawdę banalna sprawa. Teraz bez problemów jednocześnie jadę samochodem, gadam przez telefon (tak wiem, że nie wolno 😉 ) i jeszcze w tym samym czasie jem hamburgera 🙂

Podobnie jest z podrywaniem kobiet. Jak się trochę poduczysz, to zobaczysz jakie to proste. One wręcz CHCĄ abyś to zrobił.

Aby tego dokonać, wcale nie musisz być inżynierem NASA, mieć Porsche, buzi jak Di Caprio, czy jakoś specjalnie jej imponować przez stawanie na rzęsach. Ba! Nawet nie są konieczne żadne wymyślne teksty.
Żeby się udało, potrzebne są tylko 3 rzeczy:

 1. Eskalacja – Fizyczne posuwanie znajomości do przodu.
 2. Komfort – Oswojenie się ze sobą. Wytworzenie porozumienia. W ten sposób powstaje zaufanie między Wami.
 3. Atrakcyjność – Wzniecenie w niej pożądania, po przez flirt. To buduje w niej pożądanie na głębokim fizycznym poziomie

Jednak aby „coś z tego wyszło”, KONIECZNIE musisz działać na wszystkich trzech płaszczyznach po kolei. Pojedynczo są to drogi prowadzące zupełnie do nikąd:

Sama Eskalacja – Uzna Cię za napastującego ją zboczeńca.
Sam Komfort – Zostaniesz tylko jej przyjacielem.
Sama Atrakcyjność – Pomyśli o Tobie przez chwilę i… zapomni.

Ale te 3 rzeczy połączone razem, trafiają w sam środek kobiecego serca.

Wszystko razem = EKA = Oszalej na Twoim punkcie.

To naprawdę proste. Niezbyt doświadczeni faceci wyobrażają sobie, że aby zdobyć sympatię dziewczyny, to  trzeba robić niewiadomo co. A tak właściwie, to udany podryw wygląda całkiem zwyczajnie. Tak to działa w życiu. Tak to zrobił Twój dziadek i Twój ojciec.

Omówmy na szybko poszczególne elementy:

Eskalacja – Pod tym pojęciem mam na myśli stopniowe zwiększanie intymności i kontaktu fizycznego między Wami. W konsekwencji powoduje to przechodzenia na kolejne, coraz to bliższe poziomy znajomości. To proste. Zaczynasz od zwykłego podejścia. Spojrzenia, uśmiechnięcia się, zagadania. Musisz zacząć, aby coś w ogóle wyszło. To wstęp. Potem przechodzisz dalej. Bierzesz ją za rękę, przytulasz, całujesz. Zwiększasz kontakt fizyczny stopniowo, aż do seksu. Dlatego ESKALACJA jest NAJWAŻNIEJSZA.

Komfort – w zasadzie chodzi o to, aby z dziewczyną trochę się poznać. Na tyle abyście mogli się wyluzować i poczuć dobrze w swojej obecności. Żeby tak się stało, trzeba wytworzyć pewną nić wzajemnego porozumienia. W psychologii/NLP mówimy, że trzeba „nawiązać rapport”. Chodzi tu o stworzenie wrażenia, iż nadaje się na tej samej fali co druga osoba. Budowanie komfort daje jej logicznemu umysłowi usprawiedliwienie, że może to z Tobą zrobić i wszystko będzie OK. Komfort między dwojgiem ludzi, buduje się po przez… zwykłą rozmowę.

Atrakcyjność – pożądanie, to nie jest tak naprawdę to co Ty robisz. To jest to, co jej umysł robi z nią. To, co czuje, gdy Cię widzi… Albo, o czym myśli, gdy Cię nie ma. Aby tak się stało, musisz uderzyć w pierwotne instynkty. Zademonstrować się ja mężczyzna, który jest dla niej dobrym partnerem seksualnym.

To, że:

 • Podryw Ci nie wychodzi.
 • Wydaje się trudny.
 • Dziewczyna mówi Ci abyście zostali przyjaciółmi.
 • Nie wiesz Co robić, albo mówić.

Zazwyczaj wiąże się z tym, że za bardzo skupiasz się na komforcie, a zaniedbujesz Eskalacje i budowanie swojej Atrakcyjności. Gdy zaczniesz działać tak jak należy: czyli naraz na wszystkich 3 polach, to wszystko stanie się proste!

Więcej na temat systemu EKA, technik Eskalacji oraz sposobów  budowania atrakcyjności znajdziesz w książce Kod Atrakcyjności <- Kliknij i sprawdź.

2 komentarze to Jak poderwać dziewczynę – System EKA
 1. Amstaff
  Kwiecień 21, 2011 | 20:48

  Fajny system. Każdy ma swój. Moim zdaniem system BadBoya jest najlepszy. Ten też jest fajny. Swoją drogą żaden z nich nie jest prawdziwy. Zawsze jest coś więcej o czym ludzie nie wiedzą. Tak samo było z lotami na księżyc, kwarkami, itd – cała historia nauki. Kiedyś ludzie myśleli, że ziemia jest na 7 krokodylach, dziś wiedzą więcej. Fajnie, że to się cały czas rozwija 🙂

  Pozdrawiam
  Mateusz

 2. zerpsi
  Czerwiec 29, 2011 | 01:13

  Bardziej interesuje mnie to jakiego tekstu użyć przy pierwszym podejściu 🙂 proszę o odpowiedź ..

Leave a Reply

Wanting to leave an <em>phasis on your comment?