Jak poderwac w Dzień Kobiet

Jak poderwac?

Uważaj z kwiatami.. tu nie chodzi o to aby wydać kase na drogi bukiet, ale o to aby wywołać ODPOWIEDNIE emocje.

Siemanko,

Pozwól, że najpierw Cię zapytam:

No i jak Ci poszło w dzień kobiet???

Mam nadziej, że lepiej niż mi kiedyś…

Bo ja kiedyś nie bardzo miałem pojęcie jak takie sprawy właściwie rozgrywać. Nie wiedziałem jak poderwac i zainteresować sobą dziewczynę, którą czasem widywałem i która mi się podobała. Wtedy „dzień kobiet” wydawał się fantastyczną okazją do przełamania się.

Samo to wydarzenie pamiętam dokładnie… ale do dat to pamięci nie mam. To chyba był marzec 2006 (albo 2005 😉 ). Pamiętam jednak, że bardzo podobała mi się pewna dziewczyna o imieniu Magda. Wręczyłem jej bukiet czerwonych tulipanów i złożyłem życzenia. Trochę miło pogadaliśmy. Wyglądała na zadowoloną z tego. To zachęciło mnie do następnego kroku…

Tylko że gdy potem  powiedziałem jej, że bardzo mi się podoba i chciałem ją zaprosić na randkę (Wtedy to też był czas, gdy myślałem że kino i kolacja to dobra randka – hehe), powiedział mi „Sorry Wojtek… Wiesz, lubię Cię.. ale tylko jako przyjaciela”

No żesz k**wa mać!

Jak poderwac dziewczynę w dzień kobiet?

Sporo wody w wiśle upłynęło i ja też wiele się nauczyłem. Wiem już jak się gra w tą grę. Teraz nie staram się nawet nic ugrać prezentami, bo to droga do nikąd. Wydajesz w cholerę kasy, a efekty są marne…

Teraz zawsze na dzień kobiet kupuje BARDZO SKROMNE kwiatki. Żadne tam bukiety. Daje małego kwiatuszka i mówię np. „Mały kwiatuszek, dla małej dziewczynki”… Żadne tam wylewne życzenia. Jedno zdanie. Niby neutralne, ale wymawiam je powolnym seksownym i mruczącym tonem. Bo od tego co mówisz, o wiele ważniejsze jest jak to robisz.

Spróbuj sam. Bez otwierania ust, zamrucz POWOLI jak kot: „Mmmrrrrrr…” i teraz tym niskim, głębokim mruczącym tonem powiedz POWOLI: „Mały kwiatuszek [pauza] dla małej [pauza] dziewczynki”. Wyobraź sobie, że to mówisz do niej i przy tym patrzysz jej w oczy. Potem buziak (życzenia to zawsze dobra okazja do skradzenia buziaka – przyzwyczajaj ją przy każdej okazji do tego, że ma się z Tobą całować 😉 ). I potem nie wdając się w żadne gadki odejdź. To bardzo ważne abyś potem nie stał jak kołek, tylko zostawił ją w lekkim szoku.

 

Jak myślisz, dlaczego to tak świetnie działa? Już  odpowiadam:

1)  Kwiatek jest skromny. Nie próbujesz sobie jej kupić. Wielu mężczyzn popełnia ten błąd kupując drogi rzeczy kobiecie, w momencie gdy na to nie zasłużyła. Wiesz co to komunikuje na podświadomym poziomie? Wtedy mówisz: „jestem kiepski.. ale masz tu drogi prezent który to zrekompensuje„. Tak właśnie! Drogie prezenty wręczane kobiecie obniżają Twoją wartość w jej oczach. Im mniej rzeczy kupujesz, tym większa szansa, że się z nią prześpisz – takie są moje doświadczenia.

2) Życzenia które składasz, są miłe i w granicach normy społecznej. Jej logika, to bez problemu zaakceptuje. Jednak sposób w jaki to wymawiasz jest niezwykle seksualny. To porostu flirt. Zamiast gadać bzdury, zaczynasz robić to co trzeba: flirtować. Takie coś przesyła jej właściwą podświadomą komunikację, aby zacząć rozważać Cię jako seksualnego partnera.

3) Po złożeniu życzenia od razu odchodzisz. Wielu gości kupuje coś kobiecie, wręczają to i potem stoją i na siłę próbują podtrzymywać temat. Dziewczyna odbiera to jako DESPERACJE. Ona wtedy wie że chcesz ją poderwać. Ale to tak jakbyś tym prezentem chciał kupić sobie trochę jej czasu. A Ty postępujesz inaczej. Wprawiasz ją w pozytywny, lekko seksualny stan… i odchodzisz. Zostawiasz w delikatnym szoku. Często potem sama Cię ścignie i będzie chciała WIĘCEJ porozmawiać. A o to przecież chodzi.. to mały kroczek, ale to właśnie chcesz osiągnąć. Aby za Tobą szalała. Wydzwaniała do ciebie i sama zagadywała. To właśnie są oznaki zainteresowania.

4) Łamiesz pattern. W tym dniu każdy się do niej ślini. Zbiera na odwagę, chce ją poderwać i gada na siłę. Ty zachowujesz się inaczej, przez co wydajesz się niezwykle interesującym facetem.

5) Kobiecie należy dawać dużo mocnych emocji – to jest właściwa droga do jej serca, a nie dużo drogich prezentów.

No i to był ten ciekawy sposób zainteresowania sobą kobiety. Jest świetny na dzień kobiet, ale pomyśl  gdzie i kiedy mógłbyś jeszcze go wykorzystać?

Znacznie więcej ciekawych sposobów jak poderwac, flirtowania i skutecznego postępowania z kobietą, tak aby zaczęła za Tobą szaleć, znajdziesz w Kodzie Atrakcyjności na stronach 123-151 oraz w dodatku na str 203-212.

There are no comments yet. Be the first and leave a response!

Leave a Reply

Wanting to leave an <em>phasis on your comment?