Dziękujemy za zainteresowanie… Niestety oferta już jest nieaktualna.

12 komentarzy to Kompedium Otwierania 4
 1. adam
  Lipiec 29, 2013 | 10:39

  To jak w koncu jest z ta mowa ciala? Wiekszosc trenerow mowi o spojnosci i wyrazaniu tego co sie czuje naprawde. Jak stresuje mnie podejscie to mam udawac, ze jestem wyluzowanym i pewnym siebie facetem? To nie jest spojne.
  I jeszcze jedno pytanie odnosnie day game, jak po podejsciu dziewczyna nie jest zainteresowana i np. zaczyna odchodzic albo splawia jakims tekstem, jak reagujecie? Odejsc bez slowa czy rzucic jakas riposte?

  Materialy fajne, tak trzymac, pozdrawiam 🙂

  • Merlin
   Lipiec 30, 2013 | 12:40

   Jasne, że starać się być wyluzowanym. Spójność przyjdzie z czasem w tej kwestii. Więc staraj się być wyluzowany, a nie spójny ze swoim stresem. 😉

   Po co ripostować? A pomyślałeś, że można podejść do tej sytuacji pozytywnie, zażartować, być trochę nieustępliwym i ew. potem odpuścić? Nie musisz walczyć z kobietami, one są naprawdę OK. 😉

 2. Justyna SeduceYourLife
  Lipiec 29, 2013 | 13:41

  Jasne, bycie spójnym w tym co robisz jest najlepszym rozwiązaniem. Tylko pytanie – Czy chcesz się stresować przed podejściem do kobiety? Jasne, każdego ponoszą nerwy i strach jednak jeżeli chcesz coś z tym zrobić to podchodź więcej, do momentu kiedy ten stres będzie wyłącznie mobilizujący. Zastanawiaj się nad każdym swoim podejściem i używaj odpowiednych narzędzi – wtedy wzrośnie Twoja pewność siebie i będziesz czuł sie pewny w tym co robisz. Jeżeli bardzo się stresujesz to jedynie praca nad tym może Ci pomóc. To, że sie stresujesz jest normalne.
  Jeżeli kobieta olewa Cię w nieprzyjemny sposób, warto zwrócić jej na to uwagę by nauczyła się, że takie zachowanie nie jest okej.

 3. Karol
  Lipiec 29, 2013 | 15:35

  Dokładnie tak jest Justyna jak mówisz, a zwłaszcza z tym ze kobiety lubią jak się do nich podchodzi, zagaduje, uśmiecha itp. jak faceci pokazują ze maja jaja! Wystarczy poczytać ogłoszenia na SPOTTED aby się przekonać że tak jest!!!!. (jak laski dobrze na takie coś reagują) więc Panowie nie ma sie czego bać!

  pzdr 🙂

 4. twixs
  Lipiec 29, 2013 | 16:14

  „ale wiecie co? dałam mu numer do mojej koleżanki” łaskawczyni! ha! ale się uśmiałem! 😀

  …ale dobrze mówi, dobrze mówi na temat podchodzenia i rozmawiania z tymi pięknymi kobietami. Są naprawdę w szoku jak podchodzisz i gadasz na luzie i się jej nie boisz, wariują wtedy.

  • Justyna SeduceYourLife
   Lipiec 31, 2013 | 09:12

   Nie chodzi o bycie łaskawą 🙂 tylko o to, że facet wydał mi się na tyle konkretny, że stwierdziałam że szkoda go marnować na samotne chodzenie po ulicach 😉 Co lepsze, są teraz parą. Tak, kobiety są w szoku gdy do nich podchodzisz 🙂

 5. Daniel
  Lipiec 30, 2013 | 23:53

  Szkoda ,ze nie moglem calosci zobaczyc.Zawsze to cos nowego i zawsze powiekasz wiedza.Z rana zobaczylem tylko pare minut i musialem isc do pracy i myslalem ,ze jak worce to zdaze jeszcze a tu lipa … Bezdie jeszcze ten kiedys opublikowany ??

 6. Adam
  Lipiec 31, 2013 | 00:13

  Cześć Mancer z tej strony Adam czy mógł byś mi jeszcze darmowo udostępnić link do tego darmowego kursu bo naprawdę byłem mocno zajęty i nie miałem czasu odczytać poczty a naprawdę mi na tym linku bardzo zależy no bo coś mi mówi że to co tam jest może mi się mocno przydać a najgorsze jest to że ja nie umiem kobiecie powiedzieć STOP:
  To co Mancer mogę na ciebie liczyć? pomożesz mi? 🙂 🙂

 7. Tomek
  Sierpień 1, 2013 | 15:25

  Przychylam się do próśb, aby jeszcze udostępnić link.
  Gdy sprawdziłem pocztę, było już „po ptakach”. 🙁
  Mógłbyś Mancer zrobić jeszcze raz taką jedniodniową „akcję”, tylko tym razem poinformować o tym z jakimś (kilkudniowym?) wyprzedzeniem… .

  • Mancer
   Sierpień 1, 2013 | 17:15

   Cześć. Zdaje sobie sprawę, że z różnych powodów nie wszyscy mogli zobaczyć ten materiał, ale taka była umowa. Teraz link do pobrania tego bonusa dostaną tylko osoby, które kupiły program. Dla nich to nagranie zostało stworzone.

Leave a Reply

Wanting to leave an <em>phasis on your comment?