(video) 7 Błedów, które popełniają faceci dzwoniąc do dziewczyny!

Poznaj 7 błędów które popełnia większość facetów, kiedy dzwonią do dziewczyny po raz pierwszy. Dzięki temu skutecznie umówisz się na randkę.

Wziąłeś telefon od dziewczyny.. W sumie to nie ważne jak to zrobiłeś. Czy to było w dzień na ulicy, w nocnym klubie.. Czy może użyłeś mojego kombajnu do zbierania numerów 😉 Ważne jest że masz numer. Teraz już tylko musisz zadzwonić do niej i umówić się na właściwą randkę!

Ile powinieneś zwlekać z odezwaniem się? Jedni mówią: „3dni! Koniecznie zadzwoń do niej po 3 dniach!”. Drudzy mówią: „Jeden dzień!”. A jeszcze inni że możesz nawet tydzień.

A co ja Ci doradzę?

Według mojego doświadczenia w tym wypadku nie ma jedynej właściwej odpowiedzi. To ile należy odczekać, bardzo zależy od dziewczyny. Oraz przede wszystkim, od tego jak wyglądała Twoja interakcja z nią. Problem jest taki, że:

[Za wcześnie] -> Gdy zadzwonisz za szybko, to możesz wydać się się dziewczynie nachalny i zdesperowany.

[Za późno] -> Za późno jest wtedy gdy już o tobie zapomni. Nie będzie pamiętała kim jesteś i czemu w ogóle dała Ci  numer.

Trzeba wstrzelić się w złoty środek. Czyli gdzieś pomiędzy tymi dwoma skrajnymi przypadkami. W większości  jednak lepiej odezwać się trochę  za wcześnie, niż nawet odrobinę za późno!

Czemu tak jest? Gdy nawet trochę za szybko to zrobisz, to i tak pewnie uda Ci się umówić. I potem na randce zatrzesz,  to odrobinę zbyt nachalne pierwsze wrażenie. Natomiast jeśli odczekasz zbyt długo, to ją stracisz! Widząc twój numer nie będzie chciała odebrać.  Albo odbierze, ale nie będzie Cię pamiętać – wtedy rozmowa wyjdzie niezwykle drętwa i raczej się nie umówicie.

Ja obecnie jeśli telefon wziąłem na podrywie w dzień (krótkie 5-10minut rozmowy!), to wysyła jej już po ok 1-2h sms`a  sprawdzającego czy numer jest jeszcze „ciepły”. Natomiast jeśli chodzi o Randki Internetowe..

Natomiast jeśli chodzi o Randki Internetowe, to powinieneś dzwonić bardzo szybko. Najlepiej od razu! No chyba, że już jest już późno w nocy. Wtedy odczekaj do rana i dzwoń do niej!

W tym wypadku trzeba działać szybko. Najlepiej przenieść znajomość z virtuala do reala, tak szybko jak się tylko da! W prawdziwym świecie będziesz miał małą konkurencję i od razu staniesz się dla niej kimś więcej. Natomiast na portalu jest jeszcze setka innych facetów chętnych aby do niej podbić. Każda zwłoka może doprowadzić do tego, ze ona przerzuci swoją uwagę na nich.

Dzwoniąc pamiętaj jednak, aby nie popełniać tych błędów, które omawiam w tym filmiku :

(Fragment z programu Sekrety Randek Internetowych)

Pozdrawiam,
Mancer.

Jeśli chcesz, to wypróbuj moje książki i szkolenia PREMIUM:

Kod Atrakcyjności chomikuj

Jak rozkochać w sobie kobietę

Sekrety Randek Internetowych, uwodzenie przez internet

2 komentarze to (video) 7 Błedów, które popełniają faceci dzwoniąc do dziewczyny!
 1. Radek
  Styczeń 26, 2011 | 11:18

  jestes super goscio,pomogles mi bardzo mam zone i poderwalem super laske

 2. Sebastian
  Maj 20, 2011 | 14:40

  Jeszcze do tego etapu nie doszedłem xD

  Btw. Jedna dziewczyna, tak sama z siebie, dała mi nr gg przy trzeciej wymienionej wiadomości. Powiedziałem jej, że gg nie używam, ale jeśli da mi koma to chętnie do niej zadzwonię. Wtedy ona powiedziała, żebym spadał i dodała mnie do czarnej listy .. Trochę zbiło mnie to z tropu, bo wydawało się, że jest zainteresowana. No nic, poluję dalej 😛

Leave a Reply

Wanting to leave an <em>phasis on your comment?